Home
recenze zákazníků

Recenze zákazníků

Za dobu působení našich e-shopů vestavne-spotrebice.cz a vestavne-sety.cz jsme obsloužili již více než 20 000 zákazníků a velmi nás těší, že naprostá většina z nich byla a je s našimi službami spokojena. Někteří z nich nám zaslali své pochvaly e-mailem, velmi si toho vážíme, a proto jsme se rozhodli zveřejňovat tyto recenze (po souhlasu jejich autorů) na této stránce. Budeme rádi, když se o svůj názor na služby našeho týmu podělíte i vy prostřednictvím e-mailu info@vestavne-spotrebice.cz.

 

Recenze zákazníků a hodnocení obchodu vestavne-spotrebice.cz si můžete prohlédnout i na stránkách nákupního rádce Heureka.

 


 

Petra Kačerová

K_____a@seznam.cz, 04. 08. 2014

Dobrý den,

ráda bych touto cestou pochválila Vaši zaměstnankyni, paní nebo slečnu Slavíčkovou. Jednání s ní bylo naprosto úžasné. S takovým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala. Řešila jsem výměnu spotřebiče, jednalo se o myčku na nádobí. Při prvním výběru jsme si nevšimla, že nemá odložený start, který ale u myčky potřebuji. Nejen, že paní Slavíčková zařídila výměnu, ale byla tak skvělá, že mi pomohla i s výběrem druhé myčky. Váhala jsem, kterou si vybrat, a ona mi vytvořila přehlednou tabulku, kde mi oba produkty srovnala-tím mi ušetřila spoustu času. Tento přístup se dnes vidí jen málo, já sama ve své profesi reaguji vždy obratem na e-mail, pracuji na 200%, a když něco dělám, tak pořádně. Jsem potěšena, že jsem se setkala s tak milým přístupem.

Přeji Vaší společnosti mnoho úspěchů. Jak jsem psala v minulém e-mailu, budu Vaší firmu doporučovat svým přátelům a známým a už teď vím, že si u Vás s manželem po nastěhování do domu objednáme pračku se sušičkou. A vím, že mi určitě někdo z Vašich zaměstnanců odborně poradí s výběrem těchto spotřebičů.

S pozdravem a poděkováním Kačerová Petra

 

Tato zákaznice nakoupila:
digestoř faber Cylindra Isola ECO EG10 X A37

indukční varná deska siemens EH675ME11E

mikrovlnná trouba vestavná siemens HF25M5L2

vestavná trouba siemens HB63AB521

vestavná kombinovaná lednice siemens KI34VX20

vestavná myčka siemens SN65M037EU

 


 

Ondřej Havránek
o______a@centrum.cz, 6. 11. 2013

Celý tým, resp. všechny dámy tvořící tým tohoto internetového obchodu, pracují naprosto bezchybně s obrovským nasazením a maximální snahou uspokojit potřeby zákazníka.

Během vyřizování mé žádosti jsem se nesetkal s jediným problémem, vždy bylo vše skvěle vykomunikováno, na všem se dalo domluvit a i když jsem měl požadavky na poslední chvíli i tak byly bez sebemenšího zaváhání a neprodleně ze strany obchodu splněny.

O tomto obchodu nemůžu hovořit jinak než v superlativech, protože jsem se takovým přístupem ještě nesetkal, a kdyby všechny obchody takto fungovaly, jsou jakékoliv hodnotící servry naprostou zbytečností.

K výše uvedenému chci ještě dodat, že kromě naprosté profesionality, přidává celý tým velmi příjemné a milé vystupování ať už byl můj požadavek jakýkoliv.

Tento obchod může velmi vřele doporučit, což jsem koneckonců provedl již i prakticky, a pokud budu v budoucnu shánět zboží podobného ražení je mi zcela jasné, že už jej nenakoupím nikde jinde než u tohoto prodejce!!!

Pouze podotýkám, že jsem zde nekupoval nějakou drbku, ale komplet všechny spotřebiče do kuchyně.

Na závěr touto cestou celému týmu moc za vše děkuji!!!

 

Tento zákazník nakoupil:

vestavná myčka siemens SN66V092EU

indukční varná deska electrolux EHD 8740 FOK

vestavná trouba siemens HB36GB650J

 


Jan Havelka
j_____a@adao.cz, 18. 10. 2013

Dobrý den,

dnes mi dorazila digestoř, což je poslední věc z mé objednávky. Chci Vám moc poděkovat za naši spolupráci. Od začátku (i při dohadování ceny) šlo o korektní jednání a co jsme se domluvili, tak platilo. Zvláště oceňuji Váš rychlý přístup k mé reklamaci dřezové baterie. Ještě jednou Vám tedy za Vaše jednání děkuji.

S přáním, ať se Vám vše daří, Jan Havelka.

 

Tento zákazník nakoupil:

digestoř whirlpool AKR 951/1 IX

vestavná trouba whirlpool AKP 458 IX

mikrovlnná trouba vestavná whirlpool MW 4200 IX

 


L. Al-Dabagh
l____h@benesalat.cz, 05. 02. 2013

 

Řešil jsem vybavení kuchyně spotřebiči, a protože na trhu je poměrně veliká konkurence, rozhodl jsem se, že místo abych pracně studoval jednotlivé technické přednosti výrobců, nechám jednotlivé e-dodavatele nabídnout celý set. A podle výsledků a doporučení, detailně nastuduji jednotlivá technická řešení. Poptával troubu, mikrotroubu, varnou desku, myčku, ledničku a digestoř. Záleželo mi na tom, aby celá sestava působila v kuchyni stylově jednotně. To není úplně jednoduché řešení, protože jednotliví výrobci se často profilují jako specialisti v určitém oboru. Buď chyběla vhodná mikrotrouba, nebo chyběla digestoř. Obchodníci z www.vestavne-spotrebice.cz mi nabídli několik dobrých variant v různém cenovém rozpětí. Líbilo se mi, že se mi nesnažili prodat to nejdražší možné, ale záleželo jim na tom, aby využití trouby, a například indukční desky bylo smysluplné. Líbilo se mi také, že nabídka obsahovala i možnost odborného připojení varné desky a digestoře, což je často podmínka pojišťoven. Zboží jsem dostal na čas, a jak jsem potřeboval. Ale jak už to bývá, teprve po vybalení digestoře jsem zjistil, že jsem si objednal špatnou variantu připojení ke stropu. Hloupá chyba. Ale jak to nahradit? Ve výrobním sortimentu výrobce setu jiná varianta nebyla. Obchodníci z e-shopu tak museli projít katalogy a najít takovou digestoř, která vzhledově ladila, což se jim povedlo v kombinaci s černým skleněným povrchem ladícím s varnou deskou. Původní digestoř mi vyměnili za novou a všechno dobře dopadlo. Mnohokrát děkuji.

 

Tento zákazník nakoupil:

mikrovlnná trouba vestavná Whirlpool AMW 808 IX

indukční varná deska Whirlpool ACM 743 LX AKCE

vestavná myčka Whirlpool ADG 8800 IX

 


Petr Labaj
p_____j@gmail.com, 09. 09. 2013

Dobry den,

dekuji vam za veskery servis, spojeny s objednavkou vestavnych spotrebicu. Zbozi doslo v poradku a pevne verim, ze po zapojeni, bude vse plne funkcni :-). Pokud bych v budoucnu kupoval dalsi spotrebice, rad se znovu obratim na vasi spolecnost. Preji vam hodne uspechu.

 

Tento zákazník nakoupil:

vestavná trouba whirlpool AKZM 838/IX

digestoř whirlpool AKR 666 IX

indukční varná deska whirlpool ACM 847 BA

kombinovaná lednice whirlpool WBA34983 DFC IX

 

Kategorie spotřebičů

Aktuálně a novinky

Mora - Benefit servis 5 let

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších ‑ měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje spol. s r.o.

Mora Benefit servis – záruka 5 let se vztahuje na vestavné chladničky, vestavné trouby, varné indukční a sklokeramické desky řady Premium.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

využijte nabídky výrobce! Máte možnost zakoupit si prodlouženou pětiletou záruku na celý spotřebič, pokud již není zahrnutý v akční nabídce, za jednorázový poplatek 1200,-Kč.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

při nákupu vybraných elektrospotřebičů z aktuálního katalogu TEKA máte možnost získat 5letý EXTRA SERVIS. K běžně poskytované záruční lhůtě 24 měsíců lze získat dalších 36 měsíců na bezplatný servis, který zahrnuje i náhradní díly. Platnost akce je omezena na platností aktuálního katalogu Výrobce.

Více informací ZDE.

AEG Mastery Range: Exkluzivní bonus k nákupu spotřebičů AEG.

Vybavte si kuchyň spotřebiči AEG Mastery a získejte exkluzivní bonus. Co můžete získat? K nákupu vám přidáme třeba voucher na nákup surovin, slevový kupón na nákup příslušenství nebo pro vás a vaše přátele přichystáme Večeři snů, kterou uvaří například špičkový kuchař Jiří Hilgart.

Více informací ZDE

Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás nabídku českých malých i velkých spotřebičů značky Concept.

Již brzy na našem webu!

Váš tým Vestavné spotřebiče.

Kolikrát jste si říkali, nic není jen černé nebo bílé? Se značkou MORA nemusíte!

NOVÁ GENERACE V NABÍDCE OD ZÁŘÍ 2017! Sledujte náš web.

Více informací ZDE.

Elegance, jednoduchost a design, na který si chcete sáhnout - vestavné spotřebiče Guzzanti!

Vážení zákazníci,

máme pro Vás lahůdku v podobě spotřebičů Guzzanti - nejžádanější výrobky v neotřelém designu a výborné kvalitě za velmi příznivé ceny.

Vyberte si nové výrobky v našem e-shopu.

Váš tým Vestavné spotřebiče.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám možnost dokoupení plné pětileté záruky na celý spotřebič značky Beko zakoupený u nás.

Cena záruky je 1800,- Kč včetně DPH.

Více informací ZDE.

Ohodnoťte nás!

14.07.2017

Podělte se s ostatními zákazníky o Vaše zkušenosti s kvalitou nákupu u nás!

Za hodnocení Vám děkujeme.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám přehled mezikusů pro bezpečné postavení Beko sušičky na pračku.

Více čtěte ZDE.

Těšíme se na Váš nákup.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Vážení zákazníci,

pro velký úspěch prodlužujeme akci do vyčerpání dárku, nabízíme Vám k nákupu vybraných trub Electrolux a AEG hodnotný dárek zdarma - oblíbenou kuchařku.

Akce trvá od 1.5.2017 do vyčerpání dárku.

Více informací ZDE.

K řadě spotřebičů Specialisti společnost Amica přidává nadstandardní benefit – během dvou let po vypršení zákonné záruční doby vám v případě poruchy opravíme spotřebič Amica Specialisti zcela zdarma.  Stačí si do třiceti dnů po koupi spotřebiče požádat o certifikát k bezplatnému servisu.

Jak získat certifikát k bezplatnému dvouletému servisu?

1. V internetové nebo kamenné prodejně některého z našich partnerů si vyberte výrobek Amica Specialisti – na výběr máte:

a) trouby: TEF 1632 AA, TEF 1533 AA, TAF 1633 W AA, TEF 1534 AA, TEF 1535 AA, TITS 110 TSCKB, TITS 110 TSKX, TIY 110 TOAKB, TIY 110 TOAKW, TIY 110 TOAKX, TIF 212 TOAX, TNY 210TD M, TNY 210TD B, TNY 210TD W, TNZ 210TD M, TNZ 210TD B, TNZ 210TD W

b) desky: PVCZ 6411, DP 6411 BG, IN 6610 GCMM, IN 6610 GCWW, IN 6610

GCBB, IN 6610 X, DP 6412 Z, DDI 3201 B, KMI 13311 C, DI 6421 SBB, IN 6540 ITB, DI 6421 HSBB, PI 6109 LW, IN 6544 ICSTK, IN 6144 IWSTK, DI 6421 FSBB, DI 7411 FSBB, DI 7511 FSBB

c) odsavače: SKZ 65 AB, SKZ 65 AW, OKC 654 S, OKC IN 600 BS, OKC IN 600 MS, OKC IN 600 WS, OKC IN 900 BS, OKC IN 900 MS, OKC IN 900 WS, OKC 951S, IN 900 BSC, OKC 654 T, OKC 953 T, OWC IN 900 BI, OTS 6521 I

d) chladničky: VC 1852 AFDWG, VC 1852 AFDX, VC 1852 AFDBG, VC 1852 BFDMG, VC 1852 BFDBG, VC 1852 BFDWG, VD 1441 AWW, VD 1441 AWX, VD 1442 AM, VD 1442 AB, VD 1442 AR, VD 1442 AI, BK 316.3 AA

e) myčky: MV 427 AEGX, ZWM 428 WED, ZWM 428 IED, MV 627 AEGW, MV 627 AEGX, MI 428AEBLDS, ZZM 447 E, MI 638 AEBLDS, ZZM 647 E, MV 427 AEGW

f) sporáky: SHM 5761 W, SHM 51065 W, SHM 5106N Xx, SHM 576TAA X, SHM 51071 W, SHM 51074 W, SHM 51084D W,

SHM 5774DA W, SHM 51084DA W, SHM 5774PA W, SHM 5774PA X, SHM 51571A B, SHM 51571A W, SIB 18M W, SIB 18M X, SHC 5861 W, SHC 586N Xx, SHC 51074D W, SHC 5884 X, SHC 5784D X

g) mikrovlnky: TMI 20 AFB, TMI 20 AIX, AMM 25 BI, TKI 44 AIX, IN AMMB44E1GCB

 

2. Zažádejte prodejce o formulář žádosti o bezplatný servis, nebo si formulář stáhněte na našich webových stánkách:

Formulář bezplatného servisu_CZ

Formulář bezplatného servisu_SK

3. Vyplňte formulář dle vzoru. Je velmi důležité, aby byl vyplněn zcela bezchybně. Vzor ke stažení zde.

4. Do 30 dnů od nákupu pošlete vyplněný formulář + kopii prodejního dokladu na adresu uvedenou ve formuláři

5. Pokud jsou všechny údaje správné, pošleme vám do tří týdnů potvrzený certifikát k bezplatnému dvouletému servisu.

S tímto certifikátem vás oprava spotřebiče ještě dva roky po vypršení záruky nebude stát ani korunu.

Vážený zákazníku,

Společnost Whirlpool Vám nabízí spotřebiče vysoké kvality s Extra zárukou na náhradní motor nebo kompresor spotrebiče. Trvání bezplatné záruky 5, 10 nebo 20 let je v závislosti od zakoupeného modelu.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Gorenje Vám nabízí nový systém pro registraci 10leté záruky na motory Inverter Powerdrive  u praček a myček Gorenje. Podmínkou pro získání záruky je registrace zákazníkem na www.gorenje.cz do 8.týdnů od zakoupení pračky.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

využijte naší slevové akce na kombinaci pračka + sušička ZDE.

Do 30.11.2016 máte možnost zkombinovat akci ještě i s Exkluzivním bonusem v hodnotě až 3300 Kč!!!

Představujeme Vám náš tým!

 

Takhle skvěle jsme se bavili v rámci našeho prvního Pažitkovského SCUKU, který se konal ve spolupráci s firmou Electrolux v pražské škole vaření Electrolux AvantGarde.

Vážení zákazníci,

prodlužte si standardní dobu záruky na vaše domácí spotřebiče. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Všechny potřebné informace i pravidla jednotlivých záruk najdete ZDE.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se rozhodl využit naši nabídku prodloužené záruky v rámci Guzzanti -GRAEF programu prodloužené záruky.

Více informací ZDE.

Porota Plus X Award vybrala značku LIEBHERR do Best Design Brand 2016/2017 v kategorii výrobků velkých domácích spotřebičů.

Více informací ZDE.

Na kurzech vaření AEG si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme, vrátíme vám kurzovné. Ty z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní, ji zdarma naučíme maximálně využít a ovládat. A všem nabízíme kuchařku s úžasnými recepty a tipy na vaření v páře, a to ke stažení zcela zdarma.

Více informací ZDE.

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte téměř vše, na co máte chuť – od šťavnatého lososa či vepřového kolena, přes křupavý domácí chléb, až po ovocné knedlíky. Sledujte naši stránku a inspirujte se vybranými poklady z rodinných kuchařek, které pro vás připravují naši nejlepší kuchaři. Nebo si stáhněte naši kuchařku plnou dalších receptů, zajímavých tipů a rad od profesionálních kuchařů.

Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou Electrolux, získáte kurz vaření s profesionálními kuchaři zcela ZDARMA.

Akce: EOB6631BOX, EOB6631CAX, EOB6850BOX, EOB8757AOX, EOB8757ZOZ, EOC6851AAX, EOC6851DAX, EVY0841VAX, EOB8857AOXEOB8851AOX, EOB8857AAX, EOB8956AOX, EOB9851ZOZ, EOB9851XAX a EOB9956XAX.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Beko umožňuje získat na invertorový motor prodlouženou záruku na 10 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.

Více informací ZDE.

Zakupte v období od 1. 12. 2012 až do odvolání spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor. Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím registračního formuláře. Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.

Více informací ZDE.

Nové realizace letošního roku kuchyňského studia Stella interier, které spolu s Vámi tvoří ten pravý domov. Zakázková výroba kuchyní a vestavných skříní na míru - díky vlastní výrobě uspokojíme všechny zákazníky prvotřídní kvalitou a bezkonkurenční cenou.

Galerie ZDE.

Vážený zákazníku,

firma FABER si pro Vás připravila prodlouženou záruku na všechny svoje výrobky.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

Beko umožňuje získat na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku na 5 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.

Akční nabídka pokračuje, sledujte vybrané výrobky.

Více informací ZDE.

Prodloužená záruka Infinity:

standardní záruční lhůtu (2 roky) si můžete rozšířit na osmiletou záruku na náhradní díly nebo na pětiletý plný servis.

Více informací se dozvíte ZDE.

Rádi bychom Vás informovali také o zahájení akce Whirlpool: Prodloužená záruka 20 let na pračky s motorem  ZEN a 10 let záruka na motor SenseInverter.

Více informací ZDE.

Vítáme Vás na nově spuštěném eshopu, kde najdete nejrůznější pomůcky a vychytávky do svých kuchyní!

Vážení zákazníci,

Firma SIEMENS  nabízí 10-letou záruku na motor iQdrive a také získáte 10-letou záruku na prorezivění vnitřních stěn myčky nádobí Siemens.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

gratulujeme Vám k vašemu skvělému rozhodnutí koupit si myčku Bosch. Výrobce nabízí 10letou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,
náš další web www.vestavne-sety.cz se specializuje na prodej vestavných spotřebičů kvalitních značek, které jsou cenově zvýhodněny při nákupu dvou a více spotřebičů. Výběr spotřebičů není nijak omezený, díky tomuto systému si můžete spotřebiče setu zkombinovat až k vaší plné spokojenosti. Na tomto webu jsou nyní nově aktualizovány spotřebiče značek Whirlpool, Bosch, Siemens, Electrolux, Aeg, Zannusi, Amica aj.

Více informací zde.


Těšíme se na váš nákup.

Vážení zákazníci,
v této sekci se můžete informovat o ukončených akcích na vybrané výrobky, které jsme Vám zprostředkovali.