Home
faber: 20 let s vámi

FABER: 20 let s Vámi

Inspirováno vzduchem, vyrobeno pro život

Zlepšování vzduchu je cílem společnosti FABER již více než 60 let. Pro většinu lidí je vzduch něčím nehmotným, éterickým svobodným duchem. Ale ve společnosti FABER vědí, jak ho zvážit, pracovat s ním a tvarovat ho jako pevný materiál. Koneckonců, pracují s ním již spoustu let. Jejich inovativní technologie zlepšují kvalitu vzduchu a tím i kvalitu života, což přináší větší pohodlí a harmonii do Vaší kuchyně a domova.

O vzduchu vědí téměř vše. V průběhu let ho formovali do tisíce podob, stejně jako ocel, plexisklo, sklo nebo dřevo. Jako by zmizel a znovu se objevil odnikud. Celé toto jejich know-how jim umožnilo vymyslet kvalitní kuchyňskou digestoř FABER, která se těší velké oblibě v mnoha domácnostech. Její součástí jsou chytré funkce jako je světlo, vzduchový ventilátor nebo filtr. To ale nestačí – stejně tak jako se neustále mění svět kolem nás, mění se a inovují i odsavače par. Proto v jejich sortimentu neustále nacházíte nové modely, technologie a inovace.

FABER – aby zítřejší vzduch byl čistší.

Víte, proč FABER nabízí pětiletou záruku?

Příběh společnosti FABER – a s ním i příběh kuchyňské digestoře – začal před více než šedesáti lety v malé dílně v jednom italském městečku. Od té doby uplynulo spoustu let, během kterých došlo k mnoha vylepšením, ať už v designu, funkčnosti, tak i v jejich kvalitě. FABER byla první firmou, která světu digestoř představila, a díky svému inovativnímu přístupu patří i v současnosti mezi jedny z největších výrobců kuchyňských digestoří, které se pyšní prvotřídní kvalitou.

FABER history FABER history

Digestoře FABER se snaží být průkopníkem ve svém oboru, a proto se nepřetržitě věnují vývoji nových technologií, které je dělají úspornější, tišší a efektivnější. Veškeré tyto inovace jsou prověřovány nejrenomovanějšími evropskými i světovými zkušebnami a jelikož si za svými výrobky stojí, poskytuje na ně nadstandardní pětiletou záruku na bezchybnou funkci zdarma.

FABER – záruka Vaší spokojenosti.

FABER ONYX-T FABER ONYX-V FABER ODETTE PLUS FABER ONYX-C

 • image004
 • RedDot Award pro digestoř FABER Talika

  FABER se stává lídrem kuchyní třetího tisíciletí… Dokazuje to i získání jednoho z nejprestižnějších designových ocenění, kterým RedDot Award bezesporu je.

  Toto ocenění je poctou práce nejlepších designérů z celého světa od roku 1955 a stalo se referenčním bodem v oblasti designu. Faber tak vstupuje do skupiny prestižních firem – vítězů ocenění RedDot Design Award jako je Apple, BMW, Pininfarina nebo JURA.

  Digestoř FABER Talika je první opravdu plochá digestoř. Svou netradiční povrchovou úpravou povyšuje funkční spotřebič na koncept nástěnného kuchyňského doplňku. Její jasné geometrické linie umožnily vytvořit čtyři různé verze modelů: imitaci antické mědi, povrch připomínající betonovou úpravu, panel v tmavě šedém matu nebo povrch v titanové barvě se šrafováním. Toto netradiční provedení ještě umocňuje použití nejnovější ventilační jednotky Nautilus, která nabízí velmi vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie. Její tenký profil představuje jedinečnou výhodu – umožňuje digestoř maximálně přisadit ke stěně, tudíž nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější.

  Odsavač par FABER Talika – vyrobeno v jedinečném stylu FABER.

  Faber Talika Faber Talika

 • faber-red-dot

  Fotogalerie

  Video  Faber Corporate

   

   

  Aktuálně a novinky

  Kupte si vybraný model volněstojící pračky z řady FRESHCARE+ a a FL Standard a získejte CASHBACK AŽ 1000,- Kč.

  • Zákazník musí koupit vybraný model pračky Whirlpool zařazený do akce.
  • Zákazník musí koupit vybraný produkt v době konání akce 15.10.- 15.12.2020 (nebo do vyčerpání zásob).
  • Nákup modelu produktu musí být registrován do 14 dnů od uskutečnění nákupu přes webové stránky viz dále, částka pak bude převedena na účet do 30 dnů od registrace.
   Webové stránky ZDE.

  Více informací ZDE.

  Exkluzivní bonus v hodnotě až 4000 Kč!

  Vážení zákazníci,

  kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky a získejte až 4000,-Kč zpět!

  Akce platí od 1.10.2020 do 30.11.2020.

  Více informací zde.

  Vážení zákazníci,

  nakupte vestavné spotřebiče Whirlpool v hodnotě minimálně 25 000 Kč vč. DPH a vyberte si dárek - jeden z voucherů v hodnotě 2 500 Kč.

  DÁRKY

  Poukaz na produkty Delimano v hodnotě 2 500 Kč

  Poukaz na nákup na Košík.cz v hodnotě 2 500 Kč

  Poukaz do sítě drogerií Teta v hodnotě 2 500 Kč

  Více informací ZDE.

  Vážení zákazníci,

  kupte si spotřebiče z řady AEG Mastery a získejte peníze zpět!

  Akce trvá od 1.10.2020 do 30.11.2020.

  Pokud uzavřete kupní smlouvu v našem kuchyňském studiu Stella interier nejpozději do 30.11.2020, akce se můžete zúčastnit v prodlouženém termínu!

  Jednotlivé produkty mají jednotlivé výše Cashbacku - 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč nebo 2500 Kč ! Získat tak můžete až 11 500 Kč!