Home
faber: 20 let s vámi

FABER: 20 let s Vámi

Inspirováno vzduchem, vyrobeno pro život

Zlepšování vzduchu je cílem společnosti FABER již více než 60 let. Pro většinu lidí je vzduch něčím nehmotným, éterickým svobodným duchem. Ale ve společnosti FABER vědí, jak ho zvážit, pracovat s ním a tvarovat ho jako pevný materiál. Koneckonců, pracují s ním již spoustu let. Jejich inovativní technologie zlepšují kvalitu vzduchu a tím i kvalitu života, což přináší větší pohodlí a harmonii do Vaší kuchyně a domova.

O vzduchu vědí téměř vše. V průběhu let ho formovali do tisíce podob, stejně jako ocel, plexisklo, sklo nebo dřevo. Jako by zmizel a znovu se objevil odnikud. Celé toto jejich know-how jim umožnilo vymyslet kvalitní kuchyňskou digestoř FABER, která se těší velké oblibě v mnoha domácnostech. Její součástí jsou chytré funkce jako je světlo, vzduchový ventilátor nebo filtr. To ale nestačí – stejně tak jako se neustále mění svět kolem nás, mění se a inovují i odsavače par. Proto v jejich sortimentu neustále nacházíte nové modely, technologie a inovace.

FABER – aby zítřejší vzduch byl čistší.

Víte, proč FABER nabízí pětiletou záruku?

Příběh společnosti FABER – a s ním i příběh kuchyňské digestoře – začal před více než šedesáti lety v malé dílně v jednom italském městečku. Od té doby uplynulo spoustu let, během kterých došlo k mnoha vylepšením, ať už v designu, funkčnosti, tak i v jejich kvalitě. FABER byla první firmou, která světu digestoř představila, a díky svému inovativnímu přístupu patří i v současnosti mezi jedny z největších výrobců kuchyňských digestoří, které se pyšní prvotřídní kvalitou.

FABER history FABER history

Digestoře FABER se snaží být průkopníkem ve svém oboru, a proto se nepřetržitě věnují vývoji nových technologií, které je dělají úspornější, tišší a efektivnější. Veškeré tyto inovace jsou prověřovány nejrenomovanějšími evropskými i světovými zkušebnami a jelikož si za svými výrobky stojí, poskytuje na ně nadstandardní pětiletou záruku na bezchybnou funkci zdarma.

FABER – záruka Vaší spokojenosti.

FABER ONYX-T FABER ONYX-V FABER ODETTE PLUS FABER ONYX-C

 • image004
 • RedDot Award pro digestoř FABER Talika

  FABER se stává lídrem kuchyní třetího tisíciletí… Dokazuje to i získání jednoho z nejprestižnějších designových ocenění, kterým RedDot Award bezesporu je.

  Toto ocenění je poctou práce nejlepších designérů z celého světa od roku 1955 a stalo se referenčním bodem v oblasti designu. Faber tak vstupuje do skupiny prestižních firem – vítězů ocenění RedDot Design Award jako je Apple, BMW, Pininfarina nebo JURA.

  Digestoř FABER Talika je první opravdu plochá digestoř. Svou netradiční povrchovou úpravou povyšuje funkční spotřebič na koncept nástěnného kuchyňského doplňku. Její jasné geometrické linie umožnily vytvořit čtyři různé verze modelů: imitaci antické mědi, povrch připomínající betonovou úpravu, panel v tmavě šedém matu nebo povrch v titanové barvě se šrafováním. Toto netradiční provedení ještě umocňuje použití nejnovější ventilační jednotky Nautilus, která nabízí velmi vysoký výkon v kombinaci s mimořádně nízkou spotřebou energie. Její tenký profil představuje jedinečnou výhodu – umožňuje digestoř maximálně přisadit ke stěně, tudíž nepřekáží při vaření a činí kuchyň vzdušnější.

  Odsavač par FABER Talika – vyrobeno v jedinečném stylu FABER.

  Faber Talika Faber Talika

 • faber-red-dot

  Fotogalerie

  Video  Faber Corporate

   

   

  Aktuálně a novinky

  Máte rádi sladký život? Nebuďte ale jako Maruška z pohádky O dvanácti měsíčkách a své jahody si uskladněte v bezvadné nabídce lednic a mrazáků se skvělými dárky!

  Více informací o akci naleznete ZDE.

  Vážení zákazníci,

  využijte nabídky akčních cen od 15.7.2020 do 31.8.2020, nebo do vyprodání zásob! Pračky nabízíme také s 10tiletou zárukou na motor s registrací zákazníkem do 14 dní od koupi výrobku.

  Nechte za Vás prát pračku Beko s technologií Steam Cure (parní programy).

  Více informací ZDE.

  Vaše Vestavné spotřebiče.

  Vážení zákazníci,

  kupte si vybraný model vestavné trouby, desky nebo jejich setu a získejte až 3000,- Kč zpět! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu  a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní.
  Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.7.2020 do 31.8.2020

  Více informací ZDE.

  Truhlicové mrazničky s 5letou zárukou na motor

  Na všechny naše truhlicové mrazničky nyní poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Záruka se týká modelů s klasickým i invertorovým motorem. Výhodou invertorového motoru je nízká provozní hlučnost a energetická úspornost. Motor dokáže pracovat při různých rychlostech a generovat jen potřebný výkon, takže neplýtvá energií. Navíc je o 2 dB tišší než běžné motory, a tak vám v domácnosti nenaruší vaši pohodovou atmosféru.

  Více informací ZDE.