Home
liebherr: nová aplikace biofresh

Liebherr: nová aplikace BioFresh

TECHNOLOGIE PRO USKLADNĚNÍ ČERSTVÝCH POTRAVIN

Modely s technologií BioFresh a BioCool jsou obsaženy v aktuálních nabídkách „Exclusive“ a „Vestavné spotřebiče“.

AKCE záruka 5 let ZDARMA na modely z nabídky „Exclusive“.

BioFresh

Více jak dvě dekády firma LIEBHERR velmi úspěšně nabízí zákazníkům v celosvětovém měřítku svoji patentovanou technologii BioFresh. Synonymem pro BioFresh jsou: vitamíny, minerály, bílkoviny, stopové prvky, čerstvost, svěžest, energie, výkonnost a zdravý životní styl. Jedinečný BioFresh nelze zaměňovat s takzvanými „nulovými zónami“. Všichni přece slibují to samé, dlouhodobou čerstvost, svěžest a zdravý životní styl. Čím se tedy BioFresh odlišuje od ostatních, takzvaných „nulových zón“?

 • BioFresh zóna je součástí chladničky, ale je klimaticky i prostorově oddělena, včetně samostatných prostorových čidel teploty.
 • Teplota v BioFresh zónách je stabilně udržována těsně nad bodem mrazu, což značně omezuje aktivitu bakterií.
 • BioFresh zóny jsou aktivně zásobovány vzdušnou vlhkostí s možností její následné regulace, dle potřeby uložených potravin. Mohou se tedy používat jako HydroSafe – ovoce, zelenina, nebo DrySafe – maso, sýry, ryby a mléčné produkty.
 • BioFresh zóny potraviny nevysušují, nevystavují nežádoucímu teplotnímu kolísání a nemísí pachy s mrazničkou.
 • Klimatické prostředí v BioFresh zónách udrží potraviny nutričně aktivní, čerstvé a chutné až dvanáctkrát déle (dle druhu), než v běžné chladničce.
 • V boxech BioFresh, obzvláště v HydroSafe zóně se vzdušnou vlhkostí na úrovni cca 90%, se netvoří žádná kondenzace vody. Proto nemusíte do BioFresh boxů vkládat žádné podložky, redukce, ani rošty, které zamezují kontaktu zkondenzované vody s uloženými potravinami. Tím nedochází ke znehodnocování potravin vodním kondenzátem, která se jinak shromažďuje na dně úložných boxů.

Při teplotě nad 0 °C a ideální vlhkosti vzduchu si ovoce a zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky uchovávají své zdraví prospěšné vitamíny, jemnou vůni a chutný vzhled výrazně déle než v běžné chladničce.

Proto technologie BioFresh udržuje potraviny čerstvé mnohem déle a to díky unikátní technologii LIEBHERR a to tak, že neustále zjišťuje a reguluje úroveň vlhkosti v úložných boxech.

 • Hydro-Safe box – vzdušná a elektronicky regulovaná vlhkost dosahuje až 90%. Přesně udržovaná teplota těsně nad bodem mrazu je ideální pro dlouhodobé uložení ovoce a zeleniny.
 • Dry-Safe box – velmi nízká a regulovaná vzdušná vlhkost a přesně udržovaná teplota těsně nad bodem mrazu je ideální pro uchování nutričních hodnot v mase a masných produktech. Toto prostředí je také ideální pro mléčné produkty.

APLIKACE BIOFRESH KE STAŽENÍ  https://play.google.com/store/apps/details?id=de.liebherr.biofresh&hl=cs

V této aplikaci zjistíte mnoho cenných informací o jídle, jeho vitamínech a trvanlivosti. Hledejte své oblíbené jídlo nebo výrobky, které obsahují konkrétní vitamíny a minerály v abecedním pořadí nebo podle kategorie.

 

BioCool

BioCool box je úložný prostor v chladničce, kde je umožněna regulace pasivně získané vlhkosti vzduchu proto, aby se prodloužila čerstvost v boxu uložené zeleniny a ovoce. Vlhkost vzduchu uvnitř BioCool boxu se reguluje posuvným regulátorem.

 

TECHNOLOGIE PRO VAŠE POHODLÍ

NoFrost

Pro dlouhodobé zachování nutričních hodnot potravin pomocí velmi rychlého zmražení až na -32°C nabízí přístroje NoFrost mrazící výkon v profesionální kvalitě.

Z uložených produktů je odnímáno teplo pomocí vertikální cirkulace ledového vzduchu a vzdušná vlhkost je odváděna mimo úložný prostor mrazničky. Uložené potraviny i úložný prostor mrazničky tak zůstávají vždy bez námrazy.

S komfortem NoFrost již nikdy není třeba ztrácet čas s odmrazováním.

VÍCE K TÉMATU NoFrost:    https://home.liebherr.com/de/deu/warum-liebherr/nofrost/special-nofrost.html

SmartFrost

S technologií SmartFrost se radikálně sníží tvorba námrazy (až o 70%) ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím pádem se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný

výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie.

Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak snadno čistitelné.

Fotogalerie

Video 


 

 

Aktuálně a novinky

Vážení zákazníci,

kupte si vybraný model vestavné trouby, desky nebo jejich setu a získejte až 3000,- Kč zpět! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu  a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní.
Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.7.2020 do 31.8.2020

Více informací ZDE.

Truhlicové mrazničky s 5letou zárukou na motor

Na všechny naše truhlicové mrazničky nyní poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Záruka se týká modelů s klasickým i invertorovým motorem. Výhodou invertorového motoru je nízká provozní hlučnost a energetická úspornost. Motor dokáže pracovat při různých rychlostech a generovat jen potřebný výkon, takže neplýtvá energií. Navíc je o 2 dB tišší než běžné motory, a tak vám v domácnosti nenaruší vaši pohodovou atmosféru.

Více informací ZDE.

Kupte si vybraný model volněstojící pračky z řady FRESHCARE+ a získejte gelové kapsle ARIEL na rok praní ZDARMA

 • Zákazník musí koupit vybraný model pračky Whirlpool zařazený do akce.
 • Zákazník musí koupit vybraný produkt v době konání akce 15.5.- 15.7.2020 (nebo do vyčerpání zásob).
 • Nákup modelu produktu musí být registrován do 14 dnů od uskutečnění nákupu přes webové stránky viz dále, dárek pak bude zaslán na uvedenou adresu do 30 dnů od přijetí registrace webové stránky ZDE.

Více informací ZDE.

Inspirováno vzduchem, vyrobeno pro život

Zlepšování vzduchu je cílem společnosti FABER již více než 60 let. Pro většinu lidí je vzduch něčím nehmotným, éterickým svobodným duchem. Ale ve společnosti FABER vědí, jak ho zvážit, pracovat s ním a tvarovat ho jako pevný materiál. Koneckonců, pracují s ním již spoustu let. Jejich inovativní technologie zlepšují kvalitu vzduchu a tím i kvalitu života, což přináší větší pohodlí a harmonii do Vaší kuchyně a domova.

Chcete vědět víc?