Home
whirlpool: záruka až 20 let

Whirlpool: záruka až 20 let

Vážení zákazníci,

standardní záruční lhůtu (2 roky) si můžete rozšířit na osmiletou záruku na náhradní díly nebo na pětiletý plný servis.

Servisní kontrakty se vztahují výlučně na kupující fyzické osoby, které nejsou podnikateli.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách výrobce ZDE.

Těšíme se na váš nákup.

 

Značka Whirlpool uvádí na trh další z klíčových novinek roku 2015 − řadu předem plněných praček a sušiček s názvem Supreme Care, která doplňuje rodinu spotřebičů v minimalistickém designu Absolute pro dokonalý soulad celé domácnosti. Spojení nadčasového designu, intuitivního ovládání a inteligentní senzorové technologie 6. smysl udává nejnovější trendy a nabízí tu nejlepší péči o všechny druhy prádla. Rozsáhlé portfolio Supreme Care zahrnuje několik kategorií modelů dokonale sladěných praček a sušiček s unikátním designovým a technologickým vybavením od základních modelů až po ty nejprémiovější. Nová řada Supreme Care je rozdělena do čtyř kategorií (Core, Core+, Premium, Premium+) s ohledem na design a technologické vybavení. V portfoliu si tak vybere ten nejvhodnější model každý zákazník.
Kromě rozdílného provedení dvířek bubnu, které je patrné na první pohled, se modely odlišují také některými funkcemi, nicméně hlavní a zásadní parametry reprezentují celou řadu:

  • Moderní design Absolute
  • Nejlepší energetická třída: pračky v A+++ a více, většina sušiček v energetické třídě A++ a A+++
  • Pokrokové technologie včetně technologie 6. smysl
  • Vysoká kvalita potvrzená automatickou zárukou − 10 nebo 20 let na motor u téměř všech modelů
  • Prvotřídní motor zajišťující extra tichý chod
  • Vysoká kapacita praček (7-12 kg) i sušiček (7–10 kg)

Mezi významné novinky se u většiny modelů praček řadí především použití extra tichého motoru s technologií ZEN1, který doposud patřil pouze vrchem plněným pračkám Whirlpool a těší se dlouhodobě velké oblibě. Vysokou kvalitu tohoto typu motoru, který je i díky přímému pohonu nejtišším na trhu2, potvrzuje i fakt, že se na něj poskytuje automatická 20letá záruka.

Nová generace sušiček Whirlpool s tepelným čerpadlem. Užijte si perfektní výsledky sušení a nadčasový elegantní design, který skvěle doplňuje vzhled předem plněných praček Supreme Care. Objevte revoluční technologie jako 3DRY, či nejlepší program na vlnu. Navíc automaticky získáte záruku 10 let na spolehlivý SenseInverter motor.

Více informací k jednotlivým modelům naleznete na stránkách výrobce ZDE.


TOP nabídka volně stojících spotřebičů Whirlpool:

Na trhu jsou nové kombinované chladničky s mrazničkou dole, a to jak v segmentu s přímým chlazením tak i v segmentu No Frost. Řada Supreme NoFrost se pyšní inovativní NoFrost technologií s dvěma oddělenými NoFrost systémy, díky nim se pachy mezi ledničkou a mrazničkou nemísí. K ideální vlhkosti pro uchování potravin přispívá patentovaná technologie 6. smysl FreshControl.

Na kompresor u NoFrost chladniček poskytujeme 10ti letou záruku.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce ZDE a nebo ZDE.

 


Aktuálně a novinky

Exkluzivní bonus v hodnotě až 4000 Kč!

Vážení zákazníci,

kupte si sušičku nebo set pračky a sušičky a získejte až 4000,-Kč zpět!

Akce platí od 1.10.2019 do 30.11.2019.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

kupte si spotřebiče z řady AEG Mastery a získejte peníze zpět!

Akce trvá od 1.10.2019 do 30.11.2019.

Pokud uzavřete kupní smlouvu v našem kuchyňském studiu Stella interier nejpozději do 30.11.2019, akce se můžete zúčastnit v prodlouženém termínu!

Jednotlivé produkty mají jednotlivé výše Cashbacku - 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč nebo 2000 Kč!

Vážení zákazníci,

kupte si modely sušiček FreshCare+ a Supreme Care, nebo sety pračky se sušičkou obou modelových řad a získejte až 3000,- Kč zpět! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu  a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní.
Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.10.2019 do 30.11.2019.

Více informací ZDE.

Kupte si myčku s unikátními tryskami 6. smysl PowerClean Pro a dostanete jako dárek tablety JAR PLATINUM PLUS na půl roku mytí ZDARMA! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu a po ověření registračních údajů Vám výrobce zašle dárek přímo k Vám domů.
Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.10.2019 do 31.12.2019.

Více informací ZDE.