Home
whirlpool: vánoce

Whirlpool: VÁNOCE

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vás touto cestou dále informovali o výhodné akci WHIRLPOOL VÁNOCE, kterou si pro Vás Whirlpool připravil.

Nakupte vestavné spotřebiče Whirlpool v hodnotě minimálně 25 000 Kč vč. DPH  a vyberte si dárek - jeden z voucherů v hodnotě 2 500 Kč.


DÁRKY

Poukaz na produkty Delimano v hodnotě 2 500 Kč

Poukaz na nákup na Košík.cz v hodnotě 2 500 Kč

Poukaz do sítě drogerií Teta v hodnotě 2 500 KčDo akce jsou zařazeny všechny vestavné spotřebiče Whirlpool  v těchto kategoriích:

 

PRAVIDLA AKCE, PLATNOST A POSTUP PRO ZÍSKÁNÍ DÁRKU

 

 • Platnost akce: od 1. 10. 2020 do 31. 12. 2020  u všech obchodních partnerů na území ČR.
 • Po  zakoupení spotřebičů musíte vyplnit registrační formulář k dárku na stránkách Whirlpool v sekci promo (www.whirlpool.cz/promo-akce/) a vybraný dárek Vám bude doručen ze strany Whirlpool bez součinnosti partnera.
 • Registrace k dárku musí proběhnout do 14 dnů od nákupu spotřebičů.
 • Součástí formuláře je kromě osobních údajů, nahrání účtenky a vypsání seznamu zakoupených modelů i uvedení jejich modelových a výrobních čísel.
 • Speciální dvoufázová registrace pro zákazníky, kteří dostávají spotřebiče se zpožděním
  • V případě, že zákazník nedostává spotřebiče okamžitě a není tak schopen dodržet 14 denní lhůtu pro plnou registraci k dárku, protože nemá k dispozici modelová a výrobní čísla, je možné následující alternativní řešení: 
   • 1. krok registrace:
    • Zákazník vyplní všechny údajů vč. nahrání účtenky/zálohové faktury/závazné smlouvy, kde je vidět výpis modelů a ceny.
    • Tuto registraci zákazník uloží i bez doplněných modelových a výrobních čísel.
    • Následně obdrží e-mail, ve které je potvrzeno, že první část registrace proběhla a je pro něj rezervován dárek, který si zvolil.
    • 2. krok registrace:
     • Ve chvíli, kdy zákazník obdrží spotřebiče a má potřebná modelová a výrobní čísla, odpoví na e-mail, který obdržel /viz výše/ a tato čísla do něj dle instrukcí uvede.
     • Na základě dokončené registrace dostane zákazník finální potvrzující email a dárek je doručen ve standardní lhůtě, která začíná dnem odeslání e-mailu s čísly spotřebičů.
     • 2. krok registrace je nutné udělat nejpozději do 28.2. 2021.
 • Dárek je doručen v nejkratší možné době, nejpozději do 30 dní od dokončené registrace on-line formou nebo poštou přímo na zákazníkem uvedenou adresu (jakým způsobem je který dárek odeslán, jak je možné jej uplatnit a do kdy má platnost bude podrobně vysvětleno na níže uvedených stránkách)
 • V případě nákupu ve vícenásobné hodnotě se nárok počet dárků navyšuje (nákup nad 50 000 Kč vč DPH  =  2 dárky, atd.)
 • Bližší informace a přesná pravidla akce naleznete na stránce www.whirlpool.cz/promo-akce/

 

Prodloužená záruka Infiniti

Vážení zákazníci,

standardní záruční lhůtu (2 roky) si můžete rozšířit na osmiletou záruku na náhradní díly nebo na pětiletý plný servis.

Servisní kontrakty se vztahují výlučně na kupující fyzické osoby, které nejsou podnikateli.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách výrobce ZDE.

 

Těšíme se na váš nákup.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Fotogalerie

VideoWhirlpool vaření

 

 

Odkazy

https://www.whirlpool.cz/promo-akce/

Registrační formulář k dárku na stránkách Whirlpool

 

 

Aktuálně a novinky

CANDY: AKCE 3+1

07.12.2020

Při zakoupení 4 různých vestavných spotřebičů Candy z akčního katalogu můžete výhodně nakoupit varnou desku, a to buď  indukční desku CIS642MCTT za 3745,- Kč, nebo sklokeramickou desku CC 64 CH za 2645,- Kč případně plynovou desku CHG6DWPX nebo CHG6BF4WPX za 2745,- Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

dále jsme rozšířili portfolio o značku Candy. Nabízíme Vám stránky pro zaregistrování různých druhů prodloužené záruky a casbacků na oblíbené spotřebiče.

Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme portfolio o žádanou značku Hoover. Nabízíme Vám stránky pro zaregistrování různých druhů prodloužené záruky a casbacků na oblíbené spotřebiče.

Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.

Více informací ZDE.

Při nákupu 3 různých spotřebičů z akční nabídky Hoover získáváte jako dárek tyčový vysavač Hoover HF122GPT 011 v hodnotě 3990,- Kč.

Při nákupu 4 různých spotřebičů z akční nabídky Hoover získáváte jako dárek tyčový vysavač Hoover HF722PTLG 011 v hodnotě 5990,- Kč.

Při nákupu 5 různých spotřebičů z akční nabídky Hoover získáváte jako dárek vinotéku Hoover HWC 154 EELW v hodnotě 8990,- Kč.

Více informací ZDE.