Home
concept: robot zdarma k designovým spotřebičům

Concept: Robot zdarma k designovým spotřebičům

Concept: Robot zdarma k designovým spotřebičům

Děkujeme, že jste si zakoupili designové spotřebiče Concept. Věříme, že budete spokojeni a rozzáří vaši kuchyň.

Pro získání robotického vysavače Concept VR1000 prosím vyplňte do 14 dnů od nákupu následující registrační formulář. Po jeho úspěšném odeslání vám do 30 dnů robotický vysavač dorazí domů.

Dárek získá zákazník, který nákoupí minimálně tři vybrané spotřebiče v období od 24. 5. do 31. 7. 2021 v celkové minimální hodnotě 35 000 Kč a vyplní a odešle registrační formulář.

Podrobné informace naleznete v Pravidlech marketingové akce.

Těšíme se na Váš nákup!

Fotogalerie

Soubory ke stažení

 

 

Aktuálně a novinky

Školení

14.09.2021

Vážení zákazníci,

dne 15.9.2021 bude provoz našeho e-shopu omezen pouze na emailovou komunikaci z důvodu školení. Děkujeme za pochopení a těšíme se s Vámi opět následující pracovní den.

info@vestavne-spotrebice.cz

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Připravili jsme si pro vás akční nabídku. Při koupi vybraných druhů praček,sušiček získáte od nás jako dárek prací tablety Ariel All in 1 Color zdarma. Kapsle Ariel vám budou přibaleny k vámi vybrané pračce.

Ušetřete 5500,- Kč při koupi chlazení Liebherr s funkcí BioFresh.

Špičková technologie za nejlepší cenu – využijte naší aktuální akce cashback a vyzkoušejte inovativní technologii BioFresh s bonusem vrácení peněz zpět. Při koupi vybraného produktu vám výrobce vrátí až 5500,- Kč.

Funguje to zcela jednoduše: V době trvání akce od 01.05. do 31.07.2021 si u nás kupte svůj oblíbený model Liebherr a nejpozději do 31.10.2021 se zaregistrujte na stránce výrobce ZDE.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

využijte nabídky výrobce! Máte možnost zakoupit si prodlouženou pětiletou záruku na celý spotřebič, pokud již není zahrnutý v akční nabídce, za jednorázový poplatek 1200,-Kč.

Více informací ZDE.