Sestavte si svůj set
Košík
0 ks
Home
o nás

O NÁS

 

Vítejte v internetovém obchodě Vestavné spotřebiče!
Nabízíme kompletní sortiment bílé techniky, který jsme rozšířili o kvalitní nerezové a granitové dřezy s příslušenstvím. Mottem obchodu Vestavné spotřebiče je zapojení zdarma (u objednávek nad 5 0000 Kč) a doprava (u objednávek nad 5 000 Kč) elektrospotřebičů po celé ČR zdarma, k tomu dárek k vybraným objednávkám jako speciální bonus a pozornost. Disponujeme vlastním logistickým centrem a skladovými prostory. Nákup na www.vestavne-spotrebice.cz znamená profesionální poradenství, zboží určené výhradně pro český trh, nízké ceny, vysokou kvalitu, jednoduchost, bezpečný a rychlý nákup z pohodlí vašeho domova. Hlavním cílem obchodu Vestavné spotřebiče je rychle a kvalitně zpracovat objednávky k vaší plné spokojenosti a poskytnout vám profesionální poradenství na nejvyšší úrovni, jedině tak se k nám budete rádi vracet.

Nabízíme rozšířené služby
Dárek zdarma k vybraným produktům, doprava zdarma u objednávek nad 5 000 Kč, zapojení zdarma u objednávek nad 50 000 Kč, možnost nákupu na splátky, profesionální poradenství a na vybrané výrobky prodloužená záruka dle aktuální nabídky výrobců.

Máme trvale nízké ceny
Na celý sortiment zboží nabízíme výraznou a trvalou slevu oproti doporučeným maloobchodním cenám. Mimo tyto vysoké slevy (až 30%) na běžný sortiment, máme rozsáhlou nabídku akčních modelů, kde jsou slevy ještě vyšší a dosahují běžně až k hranici 50 %.

Zboží dodáme v přesně stanovený čas
Den před doručením výrobku se s vámi spojí naše operátorka a domluví s vámi přesnou hodinu doručení (tolerance 2 hodiny). Jakmile je zboží vyexpedováno, dorazí vám potvrzení expedice na e-mail i mobilní telefon.

Můžete využít profesionálního poradenství
Víme, že pro jednoduchý výběr domácích spotřebičů potřebujete maximální množství informací. Do detailu výrobku proto uvádíme co nejvíce údajů k popisovanému zboží. V případě, že potřebujete jakékoliv další informace, rádi vám je zodpovíme na e-mailu info@vestavne-spotrebice.cz.

Sestavte si svůj vlastní set!
Vyberte si jednotlivé spotřebiče, sestavte si svůj vlastní set, váš výběr zhodnotíme, co nejdříve pošleme nabídku dle vašeho přání, nabídneme vám speciální cenu, která pro vás bude výhodnější než nákup jednotlivých spotřebičů. Info na e-mailu info@vestavne-spotrebice.cz.