Sestavte si svůj set
Košík
0 ks
Home
zapojení zboží

ZAPOJENÍ ZBOŽÍ

 

Zapojení vestavných spotřebičů nechte na nás!

Váš výrobek i zapojíme. Stačí, když si vyberete pro nového pomocníka to správné místo v bytě a náležitě se na jeho příchod připravíte. Zapojení poskytujeme na sety vestavných spotřebičů v hodnotě nad 50 000,- Kč včetně DPH. Zapojení si prosím domluvte např. v poznámce ihned při zadávání objednávky.


Základní instalace znamená?

* dovoz a standardní zapojení (elektřina, voda, plyn) vestavného spotřebiče ve Vašem bytě zdarma

dodavatel hradí - technika, dopravu, práci

dodavatel nehradí - materiál,který bude pro zapojení použit a není součástí dodávaného výrobku

* vysvětlení základních funkcí a propojení výrobku s dalšími přístroji


Jak instalace probíhá?

Po domluvě se zákazníkem kontaktujeme nasmlouvaný elektroservis v příslušném okrese. Předáme mu Vaši objednávku, elektroservis se s Vámi do týdne ode dne doručení spojí a domluvíte si termín zapojení. Výrobek Vám zdarma dopravíme, zapojíme a vysvětlíme jeho základní fce. Jedinou naší podmínkou je, aby místo ve Vašem bytě bylo na dovoz a zapojení nového výrobku náležitě připraveno. V případě jakýchkoliv problémů s dopravou nebo instalací Vám poradíme na naší zákaznické lince 724 357 834 a 724 357 844, či e-mailu info@vestavne-spotrebice.cz

 

Zapojení spotřebičů - časté dotazy...

Co je zapojení spotřebičů?

Jedná se o odbornou instalaci vestavných spotřebičů.

Nabízíme možnost zapojení vestavných spotřebičů zdarma při nákupu nad 50 tisíc.

Nevztahuje se však na odpojení stávajících spotřebičů a úpravu kuchyňské linky. Musíte mít vše připravené pro rychlou odbornou instalaci (optimální a připravený prostor v kuchyňské lince, připojení k vodě a odpadu).

Servis zapojení zdarma se nevztahuje na montážní, řezbářské a technické práce.

Prakticky to probíhá tak, že pro Vás objednáme příslušného servisního technika - nejdříve následující den po samotné dodávce nebo dle Vašeho přání - a jeho služby poté zaplatíme.

U Vás se to bude týkat například zapojení varné desky, ostatní spotřebiče se budou snadno zapojovat do elektřiny pomocí klasických "vidliček".

V případě digestoře Vám její instalaci a zavěšení slíbit nemůžeme - tuto službu zákazníkům nejsme schopni zajistit. Dopředu nejsme schopni posoudit situaci a konkrétní případ - potřeby a stav a technickou připravenost. Navíc, servisní pracovníci jsou školeni pro odborné zapojení vody, plynu, elektřiny...

Montážní, stavební či kuchyňské práce náleží jiným odborníkům. Digestoře běžně montují a zprovozňují kuchyňská studia nebo truhláři.

 

Lze uplatnit zapojení spotřebičů na IČO?

Zapojení není možné uskutečnit při objednávce na IČO. Vždy musí být objednávka uskutečněna na fyzickou osobu.

 

Jak požádat o zapojení spotřebičů?

Pokud budete mít o zapojení zájem, je třeba to uvést v okamžiku objednávky spotřebičů a to například formou poznámky v objednávce.

Můžete nás také kontaktovat emailem či telefonicky dopředu nebo přímo při tvoření objednávky, vše s Vámi rádi zkonzultujeme.