Home
faber

Faber

obr_kategorie

Faber se jako první opravdu zaměřil na design digestoří, z prostého odsavače vytvořil dominantní prvek kuchyně, který povznese každý moderní interiér – digestoře Faber prostě vypadají a samozřejmě i fungují skvěle. Charakteristickými vlastnostmi digestoří Faber jsou především kvalita šetrnost k životnímu prostředí. Faber je v současné době uznávaným nositelem pokroku jak v designu, tak i v technickém provedení digestoří. Řada výrobků FABER byla oceněna na výstavách po celém světě. E-shop Vestavné spotřebiče nabízí všechny typy digestoří Faber, od tradičních komínových a ostrůvkových digestoří, až po tzv. prostorové digestoře, které si lehce můžete splést s luxusním svítidlem nebo speciální modely určené k vestavbě do spodní kuchyňské skříňky, které se vysouvají přímo z pracovní desky.

Převážnou většinu nabízených modelů může výrobce dodat s externí ventilační jednotkou, umí připravit digestoř pro přímé napojení do rekuperačního systému nebo pro domy s centrálním odtahem. Na výrobky FABER zprostředkovaně poskytujeme pětiletou záruku bezchybné funkce.

 

Jsme specialisté

INFINITYTradice obchodní společnosti PROMTINVEST spol. s r.o. začíná v roce 1999, v dubnu následujícího roku jsme dodali na trh první digestoř FABER. Stejně jako FABER, i my jsme specialisté na kuchyňské odsavače par - digestoře. V naší nabídce najdete všechny typy výrobků, které se na trhu vyskytují, ale také výrobky s jedinečnými technickými prvky, nebo unikátním designem. Převážnou většinu nabízených modelů můžeme dodat s externí ventilační jednotkou, umíme připravit digestoř pro přímé napojení do rekuperačního systému nebo pro domy s centrálním odtahem.

V současné době jsme výhradními distributory výrobků značky FABER pro Českou republiku. Spolupracujeme s více jak 600 odběrateli, našimi obchodními partnery jsou především kuchyňská studia a výrobci kuchyní, například společnosti Sykora, Hanák, Decoland a mnoho dalších. Jsme nositeli celostátního servisu, na výrobky FABER poskytujeme pětiletou záruku bezchybné funkce.

Zboží máme trvale skladem, našim obchodním partnerům jej doručíme příští pracovní den po objednávce. Pozornost věnujeme také otázce citlivé likvidace použitých obalových hmot, která je realizována prostřednictvím specializované společnosti EKO-KOM, a.s., ekologickou likvidaci již vysloužilých výrobků zajišťujeme ve spolupráci s autorizovanou společností ELEKTROWIN a.s.

Značka Faber

budova Faber

Je spousta prvenství, které FABER zaznamenal ve svých aktivitách od roku 1958, kdy Abramo Galassi vyrobil první odsavač par z plexiskla.

FABER jako první zaměřil pozornost na design odsavačů a povýšil tento zprvu strohý spotřebič na krásné a funkční zařízení, které se svým zpracováním stává dominantním prvkem kuchyně.

Jako první zavedl nové technologie ve výrobních procesech, které jsou zárukou trvalé kvality výrobků - první výrobce odsavačů certifikovaný ISO 9001 (1995).

Speciální úpravy digestoří

Jako jediná firma v České republice nabízíme speciální úpravy digestoří:

Digestoře s externí ventilační jednotkou

Vnitřní externí ventilační jednotka (EVJ2, EVJ3, EVJ4)

I03Je určena k použití uvnitř domu ve spojení s některou z digestoří Faber, která je označena ikonou.

Motor původně instalovaný v digestoři je přemístěn do nového boxu, s kterým tvoří externí ventilační jednotku (dále EVJ). Ta může být umístěna uvnitř domu - mimo kuchyni. Zůstává zachováno spojení všech originálních částí, tj. ovládací panel – motor - elektronika, takže všechny funkce digestoře zůstávají zachovány. Rovněž hodnotasacího výkonu zůstává nezměněna, výrazně se však sníží hlučnost. Stropní digestoře v této úpravě lze instalovat do velmi nízkých prostor v podhledu, u digestoří, které se vysouvají ze spodní skříňky (Downdraft), není v tomto případě omezena hloubka zásuvek.

Realizace

Dodávka jepřipravována individuálně, "na klíč", včetně všech dílů nutných pro instalaci v tomto provedení. Motor je v rámci realizace objednávky přemístěn z digestoře do nového boxu, součástí dodávky je spojovací kabel s konektory v délce požadované zákazníkem a kotevní materiál k upevnění EVJ. Soubor těchto dílů je označován jako sada EVJ. Realizace je možná pouze v případě závazné objednávky, ve spojení s kompatibilním modelem digestoře Faber (viz výše). Dodací lhůta je 10 – 14 dnů.

Instalace

Instalace digestoře je standardní, dle pokynů uvedených v Návodu k použití. EVJ netrpí vibracemi, vyžaduje ukotvení pouze v případě, že je instalována na svislé zdi, nebo že "visí" na stropě (viz Návod k použití). Pro tento účel je vybavena nosnými úhelníky a kotevním materiálem. Elektrické připojení k síti je v místě digestoře. K připojení EVJ stačí pouze propojit konektor spojovacího kabelu s konektorem v digestoři a v připraveném místě upevnit zemnící vodič. Doporučujeme umístit EVJ co nejdále od digestoře, snižuje se tak množství hluku pronikajícího potrubím zpět. Při stavební přípravě je třeba počítat s nutností protažení spojovacího kabelu (průchodka min. 35 mm).

Venkovní externí ventilační jednotka (EVJ Mistral).

je určena k instalacina vnějším plášti domu ve spojení s některou z bezmotorových digestoří Faber. Je možné i její umístění na střeše, v tomto případě je ale nutná instalace na pomocné konstrukci ve svislé poloze (viz Návod k použití). Je třeba zabezpečit, aby v zimních měsících nebyla sněhem nebo námrazou znemožněna její funkce. Stropní digestoře ve spojení s EVJ Mistralje možno instalovat do velmi nízkých prostor v podhledu, u digestoří, které se vysouvají ze spodní skříňky (Downdraft), není v tomto případě omezena hloubka zásuvek.

Realizace

Realizace je možná pouze ve spojení s kompatibilním modelem digestoře Faber (viz výše). Součástí EVJ Mistral je propojovací kabel o délce 5,5 m. Na zakázku je možné připravit propojovací kabel v délce dle přání zákazníka. Dodací lhůta je 10 – 14 dnů.

Instalace

Instalace digestoře je standardní, dle pokynů uvedených v Návodu k použití. Elektrické připojení k síti je v místě digestoře. K připojení EVJ stačí pouze propojit konektor spojovacího kabelu s konektorem v digestoři a v připraveném místě upevnit zemnící vodič. Doporučujeme umístit EVJ co nejdále od digestoře, snižuje se tak množství hluku pronikajícího potrubím zpět. Při stavební přípravě je třeba počítat s nutností protažení spojovacího kabelu (průchodka min. 35 mm).

Digestoře pro napojení do rekuperačního systému

Ve spolupráci se společností ATREA, předním českým výrobcem rekuperačních systémů, jsme našli způsob, jak do tohoto systému zapojit digestoř. Bezproblémová funkčnost je ověřena již více jak sedmiletou praxí. Předmětem naší nabídky je bezmotorová digestoř, které je uzpůsobena tak, aby ovládání digestoře komunikovalo s řídící jednotkou rekuperačního systému. Po stisku klávesy na ovládacím panelu digestoře (standardně klávesa pro spuštění motoru) soustředí řídící jednotka rekuperace většinu sacího výkonu pro odtah digestoře, z odváděného vzduchu jev zimních měsících zachyceno a vráceno zpět cca 90 % tepla, které by jinak bez užitku uniklo. Systém spojuje výhody provozu digestoře s odtahem (odvod par, pachů a přísun čerstvého vzduchu) s výhodami recirkulačního provozu (zamezení tepelných ztrát). Digestoř napojená na rekuperaci pracuje bezhlučně, s minimálními tepelnými ztrátami, není třeba obměňovat pachové filtry, především ale plní podmínky, za kterých je možno uznat (certifikovat) dům jako pasivní. O zachycení zbytkových mastných částí před vstupem do rekuperačního výměníku se postará přídavný filtr vyvinutý společností ATREA. Tento filtr může být instalován u některých výrobků přímo v digestoři, pokud to není možné, může být instalován ve zvláštním boxu jako součást potrubí.

Realizace

I33Realizace s přídavným filtrem zabudovaným v digestoři je možná u výrobků Faber označených ikonou, u ostatních digestoří Faber na dotaz.

Instalace

Instalace digestoře je standardní, dle pokynů uvedených v Návodu k použití. Elektrické připojení k síti je v místě digestoře. Napojení na rekuperační systém je třeba konzultovat se společností ATREA, www.atrea.cz.

Digestoře pro centrální odtah

Bytové domy s centrálním odtahem (centrální ventilační jednotkou) vyžadují instalaci digestoře bez motoru s elektromechanickou uzavírací klapkou (pozor – nezaměňovat s běžně používanou zpětnou klapkou, která pro tento účel nevyhovuje). Předmětem naší nabídky jsou digestoře Faber upravené výše popsaným způsobem. Po stisku klávesy (standardně klávesa pro spuštění motoru) se elektromechanicky otevře klapka, centrální ventilační jednotka na tento krok reaguje zvýšeným výkonem, který zajistí dostatečné odsávání par.

RealizaceI34

Je možná u digestoří Faber označených ikonou, u ostatních výrobků na dotaz.

Instalace

Instalace digestoře je standardní, dle pokynů uvedených v Návodu k použití. Elektrické připojení k síti je v místě digestoře.

Proč si vybrat digestoře Faber

Design:

NESTModely jsou navrhovány s vědomím, že digestoř má silný estetický vliv na vzhled celé kuchyně. Design digestoří Faber je věrný principu, který formuloval americký architekt Louis Henry Sullivan: "Forma následuje funkci." V duchu této myšlenky vytváří Faber digestoře, které splní Vaše aktuální potřeby, a to jak praktické, tak estetické.

Odsavače FABER jsou krásné, ergonomické, efektivní a tiché.

Záruka:

VERSUS WHPrvotřídní kvalita odsavačů Faber a dlouholetá tradice jejich prodeje v České republice nám dávají možnost poskytnout na všechny výrobky této značky nejen standardní dvouletou záruku, ale záruku prodlužujeme o další tři roky bezplatného servisu na veškeré funkční díly.

Certifikace:

THALIADigestoř Faber je synonymem pro kvalitu a bezpečnost. Miliony spotřebitelů po celém světě to potvrzují. Spokojenost zákazníků je určitě důležitým ukazatelem, který odměňuje naše úsilí, to nám však nestačí. Digestoře Faber jsou certifikovány pro zajištění kvality a bezpečnosti předními institucemi v Evropě i ve světě. Zkušební laboratoře provádějí zkoušky, které hlídají shodu výrobků s nejpřísnějšími bezpečnostními požadavky.

Kvalita a bezpečnost:

ARKEA GREENFaber byl první mezi výrobci digestoří s certifikací jakosti ISO 9001. Soulad integrované jakosti, bezpečnosti a životního prostředí je garantován certifikáty SGS ISO 9001, OHSAS 18001 a ISO 14001: 2000. Jsme držiteli SGS certifikátu Excellence, jako první tohoto druhu na světě, číslo 001. Hlavní mezinárodní orgány pro vydávání osvědčení a schválení umožnili laboratořím Faberu provádění testů, kdy se rozpozná shoda výrobku s nejpřísnějšími požadavky na zabezpečení. Všechny digestoře Faber vyhovují evropským bezpečnostním normám (označení CE) a jsou také certifikovány známkami IMQ. Faber používá ve výrobě metodiku LEAN Six Sigma pro optimalizaci procesů pro neustálé zlepšování efektivity a kvality.

Digestoře Faber splní to, co slibují: čistý vzduch ve Vaší kuchyni a unikátní styl.

Historie společnosti Faber

historie 1

 • 1955 - Abramo Galassi zakládá společnost Faber Plast srl. Ve spolupráci se třemi partnery a jediným zaměstnancem začíná vyrábět plastové předměty pro domácnost.
 • 1958 - Faber vyrábí první digestoř z plexiskla.
 • 1963 - Faber poprvé vybavil digestoř ventilační motorovou jednotkou. Společnost začíná růst, v této době má asi 100 zaměstnanců a začíná pronikat na zahraniční trhy.
 • 1972 - společnost Faber Plast srl. se transformovala na společnost Faber SpA a jméno Faber se v Itálii stává synonymem pro digestoř.
 • 1982 - proběhly rozsáhlé investice do technologií, automatizace a modernizace výroby. Je založena dceřiná společnost Flaminia Deutschland.
 • 1987 - je založena holdingová společnost FinFaber SpA pro kontrolu investic společnosti Faber SpA a podporu růstu dceřiných společností ve Velké Británii, USA a Kanadě.
 • 1990 - součástí koncernu Faber SpA se stává firma Mepamsa ve Španělsku, Spar v Argentině a je založen výrobní závod Flaminia v Turecku.
 • 1996 - Faber vstupuje na asijské trhy a otevírá výrobní závody Flaminia v Číně a Indii.
 • 1998 - Faber posiluje svou pozici v Evropě akvizicí prestižní francouzské společnosti Roblin SA.
 • 1999 - Faber otevírá obchodní zastoupení v Řecku.
 • 2001 - Faber SpA získává výrobní závod Futurum ve Švédsku a zakládá výrobní závod Luki v Rusku, strategické zemi pro východní trhy.
 • 2002 - zakladatel společnosti Faber, profesor Abramo Galassi, je zvolen Podnikatelem roku 2002 za nejefektivněší podnikatelské činnosti na mezinárodních trzích.historie 2
 • 2005 - FABER se stává součástí Swiss Franke Group. Díky svému know-how představuje v této skupině celosvětovou autoritu v oblasti kuchyňských odsavačů par.
 • 2016 - v současné době Faber navrhuje a zhotovil odsavače, které si získaly klíčovou pozici na trhu. Produkty zn.Faber jsou distribuovány do 9 zemí světa na 4 kontinentech.
fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie

Sestavte si vlastní set Faber a získáte nejlepší ceny na trhu

Pomocí přehledného formuláře si sestavte set spotřebičů přesně na míru vašim potřebám, váš výběr zhodnotíme a nabídneme speciální cenu.
sestavit si set
Sestavte si set

Kategorie spotřebičů Faber

Aktuálně a novinky

Pokud si zakoupíte CP3000 značky Concept - náš vysavač a parní mop v jednom, určitě budete spokojeni. Celý květen a červen si navíc můžete CP3000 vyzkoušet v pohodlí domova zcela zdarma. Objevte sílu páry (podmínky akce zde).

Více informací ZDE.

Vážený zákazníku,

společnost Favia s.r.o. Vám nabízí spotřebiče vysoké kvality se Zárukou ELICA 5 let v pohodě na výrobky Elica. Registraci prověďte do 30ti dnů od koupi a získejte certifkát na Bezplatný servis.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Gorenje Vám nabízí užitečné dárky a prodlouženou záruku až na 15 let na vybrané chlazení s technologií NoFrost Plus.

Akce je platná od 27.5.2019 do vyčerpání zásob dárků, nejpozději do 31.8.2019.

Více informací zde.

Kupte si myčky s unikátními tryskami 6. smysl PowerClean Pro a dostanete až 2 000 Kč zpět! Spotřebiče registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu  a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní.
Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.5.2019 do 30.6.2019.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

připravili jsme si pro Vás akci Cashback - dodatečná sleva při vložení do košíku.

U vybraných produktů je označení ikonu dárku s ikonou výše Cashbacku.

Více informací ZDE.

Příjemný nákup Vámi vybraných spotřebičů přeje

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Vyberte jednu z kombinací z Akční nabídky a získejte kávovar zdarma.

Akční nabídka se vztahuje na sety kuchyňských vestavných spotřebičů, zakoupených u obchodních partnerů Beko od 1.4.2019 do 30.6.2019.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

připravili jsme si pro Vás novou akční nabídku moderních spotřebičů Beko - dárek v podobě multifunkčního mixéru HBG5100W. Více informací ZDE.

Akce je platná do odvolání nebo do vyprodání zásob.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Vážení zákazníci,

využijte naší vánoční akci na kombinaci Electrolux trouba + deska + myčka za bezkonkurenčních 25990,-Kč ZDE.

K setu Vám přidáme i dárek: oblíbenou kuchařku: Kniha receptů MasteChef Česko!

Přejeme Vám příjemný nákup.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Vybavte si svou domácnost českými výrobky značky Concept a odměňte se kvalitními dárky ZDARMA.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

rozšířili jsme pro Vás možnost placení zboží formou splátkového prodeje prostřednictvím společnosti COFIDIS s.r.o. Informace o splátkovém prodeji naleznete ZDE.

Zdraví Váš tým Vestavných spotřebičů!

Využijte jedinečné nabídky Plancha grilu, kde sadu grilovacího náčiní v ceně 879,-Kč získáváte zdarma!

Více informací ZDE.

Vybavte si svou domácnost výrobky značky Guzzanti a odměňte se oblíbenou kuchařkou!

Objednávejte sety spotřebičů Guzzanti v našem e-shopu http://www.vestavne-sety.cz ZDE a získejte hodnotný dárek! Na výběr máte ze 26000 kombinací!

Těšíme se na Váš nákup.

Váš tým Vestaných setů.

Vážení zákazníci,

pro velký úspěch prodlužujeme akci do vyčerpání dárku, nabízíme Vám k nákupu vybraných trub Electrolux a AEG hodnotný dárek zdarma - oblíbenou kuchařku.

Akce trvá od 24.7.2018 do vyčerpání dárku.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci, věnujte pozornost nabídce značky Lord:

5 LET ZÁRUKA ZDARMA
(2 + 3 ROKY BEZPLATNÝ SERVIS)
3 roky bezplatný servis – nad rámec zákonné záruky je poskytnut bezplatný servis, který je kompletně ZDARMA. Vztahuje se na všechny opravy, včetně náhradních dílů, práce a cesty technika, v případě neopravitelné závady dostane zákazník nový spotřebič, také ZDARMA.

Více informací ZDE.

S AEG získáte vždy něco navíc

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci, využijte nejen letních horkých dní a udělejte si radost VIP produkty značky G21!

Vše skladem, ihned k odeslání! Těšíme se na Váš nákup.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,
náš další web www.vestavne-sety.cz se specializuje na prodej vestavných spotřebičů kvalitních značek, které jsou cenově zvýhodněny při nákupu dvou a více spotřebičů. Výběr spotřebičů není nijak omezený, díky tomuto systému si můžete spotřebiče setu zkombinovat až k vaší plné spokojenosti. Na tomto webu jsou nyní nově aktualizovány spotřebiče značek Whirlpool, Bosch, Siemens, Electrolux, Aeg, Beko, Amica aj.

Více informací zde.


Těšíme se na váš nákup.

Nové realizace letošního roku kuchyňského studia Stella interier, které spolu s Vámi tvoří ten pravý domov. Zakázková výroba kuchyní a vestavných skříní na míru - díky vlastní výrobě uspokojíme všechny zákazníky prvotřídní kvalitou a bezkonkurenční cenou.

Galerie ZDE.

Gratulujeme vám k vynikající volbě! Nadstandardní rozšířená záruka2 + 2 roky navíc na tělo mixéru nebo na odšťavňovače. Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Beko umožňuje získat na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku na 5 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.

Akční nabídka pokračuje, sledujte vybrané výrobky.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Beko umožňuje získat na invertorový motor prodlouženou záruku na 10 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám možnost dokoupení plné pětileté záruky na celý spotřebič značky Beko zakoupený u nás.

Cena záruky je 1800,- Kč včetně DPH.

Více informací ZDE.

Vážený zákazníku,

firma FABER si pro Vás připravila prodlouženou záruku na všechny svoje výrobky.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

gratulujeme Vám k vašemu skvělému rozhodnutí koupit si myčku Bosch. Výrobce nabízí 10letou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

Firma SIEMENS  nabízí 10-letou záruku na motor iQdrive a také získáte 10-letou záruku na prorezivění vnitřních stěn myčky nádobí Siemens.

Více informací zde.

Užijte si nákup na Vařečky.cz a získejte 500,-Kč zpět!

Platnost akce je od 2.11.2017 do odvolání.

Více informací ZDE.

CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Více informací naleznete ZDE.

Prodloužená záruka Infinity:

standardní záruční lhůtu (2 roky) si můžete rozšířit na osmiletou záruku na náhradní díly nebo na pětiletý plný servis.

Více informací se dozvíte ZDE.

Rádi bychom Vás informovali také o zahájení akce Whirlpool: Prodloužená záruka 20 let na pračky s motorem  ZEN a 10 let záruka na motor SenseInverter.

Více informací ZDE.

Vážený zákazníku,

Společnost Whirlpool Vám nabízí spotřebiče vysoké kvality s Extra zárukou na náhradní motor nebo kompresor spotrebiče. Trvání bezplatné záruky 5, 10 nebo 20 let je v závislosti od zakoupeného modelu.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

společnost Mora si pro Vás připravila exluzivní prodloužené záruky,

48 měsíců (4 roky) na smaltovanou ocelovou nádobu u modelů BTOM, TOM, EOM, KEOM, EOMKS PH, EOMF

a 72 měsíců (6 let) na smaltovanou ocelovou nádobu u modelů EOMK, EOMKU, KEOMK, EOMKS SH.

Podrobné podmínky si přečtěte ZDE.

Váš tým Vestané spotřebiče.

Mora - Benefit servis 5 let

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších ‑ měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje spol. s r.o.

Mora Benefit servis – záruka 5 let se vztahuje na vestavné chladničky, vestavné trouby, varné indukční a sklokeramické desky řady Premium.

Více informací ZDE.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se rozhodl využit naši nabídku prodloužené záruky v rámci Guzzanti -GRAEF programu prodloužené záruky.

Více informací ZDE.

Ohodnoťte nás!

14.07.2017

Podělte se s ostatními zákazníky o Vaše zkušenosti s kvalitou nákupu u nás!

Za hodnocení Vám děkujeme.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám přehled mezikusů pro bezpečné postavení Beko sušičky na pračku.

Více čtěte ZDE.

Těšíme se na Váš nákup.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Vážení zákazníci,

Gorenje Vám nabízí nový systém pro registraci 10leté záruky na motory Inverter Powerdrive  u praček a myček Gorenje. Podmínkou pro získání záruky je registrace zákazníkem na www.gorenje.cz do 8.týdnů od zakoupení pračky.

Více informací ZDE.

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte téměř vše, na co máte chuť – od šťavnatého lososa či vepřového kolena, přes křupavý domácí chléb, až po ovocné knedlíky. Sledujte naši stránku a inspirujte se vybranými poklady z rodinných kuchařek, které pro vás připravují naši nejlepší kuchaři. Nebo si stáhněte naši kuchařku plnou dalších receptů, zajímavých tipů a rad od profesionálních kuchařů.

Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou Electrolux, získáte kurz vaření s profesionálními kuchaři zcela ZDARMA.

Akce: EOB6631BOX, EOB6631CAX, EOB6850BOX, EOB8757AOX, EOB8757ZOZ, EOC6851AAX, EOC6851DAX, EVY0841VAX, EOB8857AOXEOB8851AOX, EOB8857AAX, EOB8956AOX, EOB9851ZOZ, EOB9851XAX a EOB9956XAX.

Více informací ZDE.

Na kurzech vaření AEG si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme, vrátíme vám kurzovné. Ty z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní, ji zdarma naučíme maximálně využít a ovládat. A všem nabízíme kuchařku s úžasnými recepty a tipy na vaření v páře, a to ke stažení zcela zdarma.

Více informací ZDE.

Zakupte v období od 1. 12. 2012 až do odvolání spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor. Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím registračního formuláře. Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,
v této sekci se můžete informovat o ukončených akcích na vybrané výrobky, které jsme Vám zprostředkovali.