Home
mora

Mora

obr_kategorie

Kolikrát v životě jste se chtěli stát kuchařským mistrem? Nová generace spotřebičů MORA!

Prohlédněte si všechny nabízené produkty Mora.

S novou generací spotřebičů MORA přicházejí do českých kuchyní mimořádně schopní pomocníci, s nimž se záhy stanete opravdovými mistry. Vestavné trouby, varné desky, odsavače par, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, chladničky a sporáky s inovovanými funkcemi a designem nejen skvěle fungují, ale také krásně vypadají!

Vestavné trouby

Vestavné trouby MORA nové generace jsou vybaveny inteligentními technologiemi, které inspirují, hlídají přípravu pokrmů, pomáhají upéct kvalitní, zdravé a především chutné jídlo. Na výběr je řada modelů v různých cenových relacích, s různou úrovní výbavy, množstvím funkcí a způsoby ovládání (dotykové, zamačkávací knoflíky a klasické knoflíky).
Například multifunkční trouba VT 779 BX15 funkcí pro dokonalé pečení. Nadšení u začátečníků i zkušených kuchařů vzbuzuje nový elektronický programovací modul s přednastavenými programy pečení a možností uložit až 8 vlastních receptů. Zavařování, rozmrazování, předehřívání, výroba domácího jogurtu, pečení na několika plechách zároveň, aniž by došlo k mísení vůní a chutí, speciální program na pečení masa… nová trouba MORA zkrátka dokáže takřka cokoliv, nač si vzpomenete! Vnitřní zaoblený tvar trouby, inspirovaný tradiční kamennou pecí, umožňuje volnou cirkulaci horkého vzduchu rovnoměrně ze všech stran. Jídlo je proto vždy dokonale upečené: křupavé zvenku a šťavnaté uvnitř. Díky objemu trouby 65 l už není problém ani pečení obrovského krocana či svatomartinské husy. Speciální ochlazovací systém se postará, aby dvířka trouby zůstávala chladná, což ocení nejen rodiny s dětmi. K domácí pohodě přispěje i systém šetrného a tichého zavírání dvířek KOMFORT. Žádné starosti vám nezpůsobí ani obávané čištění trouby - s programem EcoClean se trouba MORA čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř sama.

Varné desky

Nová generace varných desek MORA nabízí indukční, elektrické a plynové provedení ve variantách 60 cm a 30 cm a se čtyřmi možnostmi hran sklokeramických desek. Například indukční vestavná sklokeramická deska VDI 660 FF s přední zkosenou hranou nabízí až 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami. Litr vody přivede k varu za pouhé 4 minuty! Všechny čtyři indukční varné zóny disponují funkcí Sprint (rychlé zvýšení výkonu), což oceníte především při vaření ve větších nádobách, které už nebude tak zdlouhavé. K dispozici je i funkce Timer - časový spínač varných zón - a praktická FlexiZóna. Regulovat výkon jednotlivých zón můžete prostřednictvím dotykového ovládání, které lze uzamknout dětskou bezpečnostní pojistkou.
Nestárnoucími evergreeny jsou plynové varné desky MORA, například model VDP 645 GX1 má skleněný povrch z tvrzeného skla a dvojdílná litinová mřížka ukrývá kromě 4 plynových hořáků i speciální extra velký trojitý hořák s úctyhodným výkonem 3,3 kW. Plynové hořáky mají pojistky Stop Gas, které automaticky uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, třeba při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu, bezpečnost je tak zaručena! Velmi praktické je integrované zapalování hořáků v knoflíku - už žádné hledání sirek nebo zapalovače. Stačí pouze otočit knoflíkem.

Odsavače par

Odsavače par MORA nové generace se postarají o čistý vzduch v kuchyni bez nepříjemných výparů a zápachu, ať už se pustíte do přípravy jakéhokoliv jídla. Podle vašich preferencí a dispozic kuchyně zvolíte komínový, vertikální, ostrůvkový, teleskopický nebo podstavný odsavač. Například elegantní komínový odsavač OK 697 GX je s designem kombinujícím nerez a černé sklo skutečnou ozdobou kuchyně. Digestoř je vybavena 3 rychlostmi, dotykovým ovládáním, LED osvětlením a kovovým filtrem proti mastnotám, který se nemusí vyměňovat - stačí umýt v dřezu nebo v myčce. Značka MORA jako jediná na trhu nabízí odsavač, který má až 7 možností odtahů a je vhodný především do panelových bytů - model OP 620 X.

Myčky nádobí

Dáváte přednost vestavným nebo radši volně stojícím myčkám? Šířce 60 nebo 45 cm? Mezi novou generací myček MORA najdete různá provedení i rozměry, takže si určitě vyberete. Například vestavná integrovaná myčka IM 690 vám nabídne vše, co od myčky očekáváte. Nedílnou součástí jsou tři flexibilní úložné koše, včetně praktické velké zásuvky na příbory, ve kterých se perfektně umyje a usuší až 16 sad nádobí! K dokonalému výsledku pomáhá funkce automatického pootevření dvířek po dokončení mytí TotalDry. Důmyslný systém AquaStop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí. Díky funkci odložený start je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem a využívat tak například výhodných nočních tarifů za elektřinu nebo čas mytí ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Vítanou flexibilitu přináší programy mytí od rychlého intenzivního SpeedWash až po úsporný ECO program s minimální spotřebou vody a energie.

Mikrovlnné trouby

Mikrovlnky MORA nové generace se přizpůsobí vašim potřebám - v nabídce jsou modely o objemu 17 až 32 l, s výkonem trouby od 700 do 1 000 W, mechanickým i elektronickým ovládáním… Například nerezová vestavná mikrovlnná trouba VMT 452 X kombinuje mikrovlnný ohřev + gril. Velmi snadné je nejen intuitivní ovládání, údržba, ale také montáž - trouba se pouze vloží do vestavného otvoru a upevní. Vnitřek mikrovlnky je celonerezový, což je benefit pro snadnou údržbu, radost hospodyňkám dělá i speciální povrchová úprava nerezu eliminující zanechávání otisků prstů. Nové mikrovlnné trouby MORA můžete v kuchyni krásně sladit s multifunkčními troubami MORA v černé i nerez barvě.

Chladničky

Maximálně efektivní jsou také chladničky MORA. Například energeticky úsporná vestavná chladnička VC 182 (A++) šetří rodinný rozpočet. Nová funkce IceLimit omezuje tvorbu ledu a potřebu manuálního odmrazování až o 50 %, takže pracné a zdlouhavé odmrazování je rázem minulostí. Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně speciálních zásuvek: FreshBox udržuje potraviny (např. maso, sýry, ryby) déle čerstvé při teplotě okolo 3° C, VitaBox poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny, pro extra velké kusy potravin je v mrazničce připraven MaxiBox.

Sporáky - indukční, elektrické, kombinované a plynové

První sporáky značky MORA byly na světě již v roce 1919 a od té doby se stále zdokonalují. Nyní MORA nabízí největší objem sporáku v kategorii 50 cm na trhu - až 75 litrů. Nová multifunkční trouba s 11 funkcemi je připravena udělat vše pro perfektní výsledek pečení, grilování a maximální spokojenost kuchaře i strávníků. Spolehnout se můžete na extra výkonný gril, rychloohřev, který troubu za 5 minut rozehřeje na 180°C, šetrné rozmrazování, úsporný ECO program, čištění trouby EcoClean a další užitečné vychytávky jako je třeba funkce na ohřev talířů před podáváním jídla nebo extra velký osmilitrový pekáč. Novinkou jsou i mřížky StabilPlus pro maximální stabilitu nádobí na mřížce na plynových sporácích (například model K 667 AW). Anebo neviditelné lepení sklokeramické desky na sporácích MORA, které tak nyní vypadají ještě lépe a mnohem snáze se čistí.

Nová komunikační strategie značky MORA

S novou generací spotřebičů přichází nový komunikační koncept značky MORA, který má ambici oslovit i mladší generaci. Značka bude cílit na mladé rodiny i nejen moderním designem spotřebičů s nejnovějšími technologiemi, ale také emotivní reklamní kampaní, za jejíž myšlenkou stojí česká reklamní agentura Yinachi a za samotnou produkcí kampaně agentura WMC Grey. "Kolikrát jste se přede mnou smáli? Kolikrát jste se přede mnou udobřovali? Kolikrát jste se v životě spálili?" Na tyto a mnohé další otázky se bude od října MORA ptát na nejrůznějších komunikačních BTL i ATL platformách - od tištěných a elektronických médií přes internet, outdoor kampaně až po prodejny se spotřebiči.
Spolu s imidžovou kampaní se představí i benefity nové generace spotřebičů MORA. "V říjnu startujeme kampaň, která má vyvolat emoce a také prezentovat nejdůležitější výhody, které přináší inovované spotřebiče. Nejen v prodejnách spotřebičů jsme se proto rozhodli pro netradiční způsob vizuální komunikace," upřesnila Regina Netolická, marketingová manažerka značky MORA.

MORA se mění v čase – již 190 let

Značka MORA je na trhu již 190 let a již tak dlouho je vaší českou tradiční značkou.

Děkujeme vám za vaši důvěru a věrnost. Láska ke značce MORA se přenáší z generace na generaci a zůstává tak ve většině českých domácností.

Chceme vám kromě spolehlivých a vysoce účelných spotřebičů i nadále přinášet nejen vynikající zážitek z vaření, ale také radost, kterou strávíte ve vaší kuchyni. Otevíráme se sdílení této radosti nejen v kruhu rodinném, ale také ji sdílíme s našimi nejbližšími přáteli. Chceme přivítat novou mladší generaci našich uživatelů, kteří by stejně tak i jako jejich rodiče předávali českou tradici značky MORA svými dětem.

MORA je radost vašeho domova.

Historie firmy v nově vypracované publikaci ke stažení zde ve formátu PDF.

Zelená firma

MORA MORAVIA, s.r.o. - výrobce domácích spotřebičů varné techniky značky MORA, je společnost s bohatou historií, známá nejen v České republice, ale i v zahraničí. Letopočet jejího založení se datuje od roku 1825. Dnes je společnost MORA MORAVIA, s.r.o. největším českým výrobcem sporáků a vestavěných spotřebičů varné techniky v České Republice. MORA MORAVIA, s.r.o. je součástí skupiny Gorenje Group.

Společnost MORA MORAVIA, s.r.o., má zavedený a používaný systém řízení jakosti, který odpovídá požadavkům mezinárodně platných norem ISO 9001:2000. Společnost MORA MORAVIA, s.r.o. má tento systém zavedený už od roku 1997.

Společnost MORA MORAVIA, s.r.o. je zapojená do unikátního projektu "Zelená firma". V rámci tohoto projektu poskytuje svým zaměstnancům možnost zbavit se starých elektrospotřebičů prostřednictvím sběrného boxu a tím výrazně přispívá k ochraně životního prostředí, přírodních zdrojů a zdraví člověka. Společnost MORA MORAVIA, s.r.o. splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady o elektroodpadech a je zapojená do systému zpětného odběru a využití odpadu z obalů EKO-KOM.

MORA garance

Vybere si každý. Nabízíme široký sortimentspotřebičů za dostupné ceny.

Myslíme na vaše požadavky. Produkty Mora mají moderní a funkční design.

Jdeme na to chytře. Naše spotřebiče mají logické a intuitivní ovládání i funkce.

Výjimečná spolehlivost, odolnosta dlouhá životnost jsou pro nás samozřejmostí.

Chráníme přírodu. Neustále zmírňujeme dopady naší výroby na životní prostředí.

Něco se porouchalo? Nevadí, máme stoprocentní servisní pokrytí po celém Česku.

Tradice od roku 1825

- 1825 Josef Zvěřina zakládá v místě, které nazval Mariánské Údolí počátek hutní výroby, budování železárny a železné huti
- 1827 bylo provedeno slavnostní vysvěcení vysoké pece, ve které bylo v následujících letech taveno surové železo velmi kvalitní jakosti
- 1873 byla zavedena první výroba výrobků pro domácnost - šicí stroje
- 1892 založení vlastního sboru dobrovolných hasičů v Moravii
-1902 v tomto roce byla zavedena patentovaná výroba kamen Meteor na tuhá paliva, kterých bylo v různém provedení vyrobeno do r. 1930 více než 1.000.000ks
- 1908 byla rozšířena výroba různých strojků pro domácnost (strojky na maso, masořezky, mlýnky na mák na kukuřici, pračky, lisy na ovoce, strojky na zmrzlinu
- 1919 započata výroba prvních plynových přístrojů pro domácnost a od roku 1926 rozšířena na velké přístroje pro živnostníky (pečící skříně pro cukráře, kotle, udírny) atd., od téhož roku se začalo užívat nové logo MORA
- 1936 byla zavedena výroba kovového nábytku, zejména výroby sporáku Mora Super
- 1948 v tomto roce byla zavedena výroba absorpčních ledniček
- 1950 zahájena výroba sporáků Mora 820 (foto) a zavedena výroba prvních plynových průtokových ohřívačů vody PO 35
- 1958 zavedena výroba plynových automatických praček Moretta a výroba nových kombinovaných elektro-plynových sporáků MORA 3. Generace řady KS 850
- 1965 zavedena výroba plynových stacionárních kotlů MORA řady 663
- 1971 uvedena výroba kombinovaných sporáků MORA řady KS 821
- 1986 zahájena první výroba plynových závěsných kotlů MORA 673/674
- 1990 z dosavadního koncernového podniku vzniká nová právní forma státního podniku Moravia - Mariánské Údolí
- 1994 došlo k privatizaci státního podniku a v následujícím období vzniká akciová společnost MORA MORAVIA, a.s.
- 1997 v květnu firma získala ISO 9001 systému řízení jakosti
- 2002 byla vyvinuta a zahájena výroba nových sporáků 4. Generace
- 2005 firma MORA MORAVIA se stává členem skupiny Gorenje group - Slovinsko
- 2005 byla zahájena výroba sklokeramických a indukčních desek
- 2008 v tomto roce byly uvedeny na trh nové sporáky 5. generace
- 2010 zahájena výroba nové řady sklokeramických desek" DOMINO" (plynové, indukční, sklokeramické Hi-Light, WOK)
- 2011 byla vyvinuta a zavedena nová výroba odsavačů par pro celou skupinu Gorenje group
- 2011 v tomto roce začala MORA používat nové logo se sloganem "svět kuchyňských spotřebičů" a nový vizuální styl reklamní komunikace, tento je nyní postupně aplikován do celé firemní identity a na evropské trhy, kde je značka MORA zastoupena.
- 2014 v tomto roce značka MORA zahájila výrobu nových indukčních sporáků
s nejrychlejším a nejúčinnějším ohřevem

Prohlédněte si všechny nabízené produkty Mora.

fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie fotogalerie

Soubory

ikonaSoubor

Sestavte si vlastní set Mora a získáte nejlepší ceny na trhu

Pomocí přehledného formuláře si sestavte set spotřebičů přesně na míru vašim potřebám, váš výběr zhodnotíme a nabídneme speciální cenu.
sestavit si set
Sestavte si set

Kategorie spotřebičů Mora

Vestavné trouby Mora

vestavné trouby

Mikrovlnné trouby Mora

mikrovlnné trouby

Lednice a mrazáky Mora

lednice a mrazáky

Ohřívače vody Mora

ohřívače vody

Myčky nádobí Mora

myčky nádobí

Mikrovlnné trouby Mora

mikrovlnné trouby

Kuchyňské spotřebiče Mora

kuchyňské spotřebiče

Aktuálně a novinky

A hned na úvod tu máme:

nádobka 1,3 l G21 k mixéru Perfect Smoothie pro vás ZDARMA!!!

Skvělé slevy na úvod: až 50% na vybrané výrobky!!!

Více informací ZDE.

Gratulujeme vám k vynikající volbě! Nadstandardní rozšířená záruka2 + 2 roky navíc na tělo mixéru nebo na odšťavňovače. Více informací ZDE.

Užijte si přípravu potravin s novou českou značkou G21!

Značka G21 představuje produkty profesionální kvality dostupné za příznivou cenu pro všechny zájemce o zdravý životní styl.

Více informací ZDE.

S AEG získáte vždy něco navíc

Získejte užitečné dárky nebo peníze zpět díky našim exkluzivním akcím a speciálním nabídkám.

Více informací ZDE.

Shop roku

08.02.2018

S našimi e-shopy Vestavne-spotrebice.cz, Vestavne-sety.cz a Varecky.cz se ucházíme o prestižní titul Shop roku 2017. Budeme rádi, když nám - pochopitelně v případě, že jste s našimi službami spokojeni - dáte svůj hlas ZDE :-).

Vážení zákazníci,

připravili jsme si pro Vás novou akční nabídku moderních spotřebičů Beko - dárek v podobě tyčového mixéru HBS6702W nebo multifunkčního mixéru HBG5100W. Více informací ZDE.

Akce je platná do odvolání nebo do vyprodání zásob.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Váš mazlíček si luxování může také vychutnat

Kupte vysavač řady Animal Care™ a získejte jako DÁREK voucher na nákup krmiva

Ručíme za kvalitu

Protože si za stojíme za kvalitou našich produktů, získáte nyní při koupi vysavače UltraOne se Startovacím balíčkem s filtry USK1 prodlouženou záruku 6 let na celý přístroj.

Více informací ZDE

Ergorapido model ERR731GM v hodnotě 4499,- zdarma na vestavne-sety.cz!


Platnost nabídky je od 24.11.2017 do 31.3.2018 nebo do vyprodání skladových zásob daného modelu u výrobce.

Užijte si nákup na Vařečky.cz a získejte 500,-Kč zpět!

Platnost akce je od 2.11.2017 do odvolání.

Více informací ZDE.

CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě 2 leté zákonné záruky ještě 1 rok bezplatného servisu pro závady vzniklé vadou materiálu a nezpůsobené nesprávným používáním. Bezplatný servis zahrnuje náklady na opravu a cenu náhradního dílu. Uvedené náklady hradí výrobce (příp. dovozce) za Vás. Bezplatný servis neumožňuje zákazníkovi výměnu výrobku nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Více informací naleznete ZDE.

Vážení zákazníci,

společnost Mora si pro Vás připravila exluzivní prodloužené záruky,

48 měsíců (4 roky) na smaltovanou ocelovou nádobu u modelů BTOM, TOM, EOM, KEOM, EOMKS PH, EOMF

a 72 měsíců (6 let) na smaltovanou ocelovou nádobu u modelů EOMK, EOMKU, KEOMK, EOMKS SH.

Podrobné podmínky si přečtěte ZDE.

Váš tým Vestané spotřebiče.

Mora - Benefit servis 5 let

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších ‑ měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje spol. s r.o.

Mora Benefit servis – záruka 5 let se vztahuje na vestavné chladničky, vestavné trouby, varné indukční a sklokeramické desky řady Premium.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

využijte nabídky výrobce! Máte možnost zakoupit si prodlouženou pětiletou záruku na celý spotřebič, pokud již není zahrnutý v akční nabídce, za jednorázový poplatek 1200,-Kč.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

při nákupu vybraných elektrospotřebičů z aktuálního katalogu TEKA máte možnost získat 5letý EXTRA SERVIS. K běžně poskytované záruční lhůtě 24 měsíců lze získat dalších 36 měsíců na bezplatný servis, který zahrnuje i náhradní díly. Platnost akce je omezena na platností aktuálního katalogu Výrobce.

Více informací ZDE.

Kolikrát jste si říkali, nic není jen černé nebo bílé? Se značkou MORA nemusíte!

NOVÁ GENERACE V NABÍDCE OD ZÁŘÍ 2017! Sledujte náš web.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

máme pro Vás lahůdku v podobě spotřebičů Guzzanti - nejžádanější výrobky v neotřelém designu a výborné kvalitě za velmi příznivé ceny.

Vyberte si nové výrobky v našem e-shopu.

Váš tým Vestavné spotřebiče.

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám možnost dokoupení plné pětileté záruky na celý spotřebič značky Beko zakoupený u nás.

Cena záruky je 1800,- Kč včetně DPH.

Více informací ZDE.

Ohodnoťte nás!

14.07.2017

Podělte se s ostatními zákazníky o Vaše zkušenosti s kvalitou nákupu u nás!

Za hodnocení Vám děkujeme.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám přehled mezikusů pro bezpečné postavení Beko sušičky na pračku.

Více čtěte ZDE.

Těšíme se na Váš nákup.

Váš tým Vestavných spotřebičů.

Vážení zákazníci,

pro velký úspěch prodlužujeme akci do vyčerpání dárku, nabízíme Vám k nákupu vybraných trub Electrolux a AEG hodnotný dárek zdarma - oblíbenou kuchařku.

Akce trvá od 1.5.2017 do vyčerpání dárku.

Více informací ZDE.

Vážený zákazníku,

Společnost Whirlpool Vám nabízí spotřebiče vysoké kvality s Extra zárukou na náhradní motor nebo kompresor spotrebiče. Trvání bezplatné záruky 5, 10 nebo 20 let je v závislosti od zakoupeného modelu.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Gorenje Vám nabízí nový systém pro registraci 10leté záruky na motory Inverter Powerdrive  u praček a myček Gorenje. Podmínkou pro získání záruky je registrace zákazníkem na www.gorenje.cz do 8.týdnů od zakoupení pračky.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

prodlužte si standardní dobu záruky na vaše domácí spotřebiče. U vybraných modelů spotřebičů AEG nyní nabízíme prodlouženou záruku 5 let na kompletní spotřebič, 10 let na invertorový motor a doživotní záruku na ÖKOInvertor motor.

Všechny potřebné informace i pravidla jednotlivých záruk najdete ZDE.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se rozhodl využit naši nabídku prodloužené záruky v rámci Guzzanti -GRAEF programu prodloužené záruky.

Více informací ZDE.

Porota Plus X Award vybrala značku LIEBHERR do Best Design Brand 2016/2017 v kategorii výrobků velkých domácích spotřebičů.

Více informací ZDE.

Na kurzech vaření AEG si můžete multifunkční parní troubu vyzkoušet, a pokud vás přesvědčíme, vrátíme vám kurzovné. Ty z vás, kteří již multifunkční parní troubu vlastní, ji zdarma naučíme maximálně využít a ovládat. A všem nabízíme kuchařku s úžasnými recepty a tipy na vaření v páře, a to ke stažení zcela zdarma.

Více informací ZDE.

Vaření a pečení v páře představuje moderní a zdravý způsob přípravy jídla. V multifunkční parní troubě připravíte téměř vše, na co máte chuť – od šťavnatého lososa či vepřového kolena, přes křupavý domácí chléb, až po ovocné knedlíky. Sledujte naši stránku a inspirujte se vybranými poklady z rodinných kuchařek, které pro vás připravují naši nejlepší kuchaři. Nebo si stáhněte naši kuchařku plnou dalších receptů, zajímavých tipů a rad od profesionálních kuchařů.

Pokud si nyní svoji domácnost vybavíte multifunkční parní troubou Electrolux, získáte kurz vaření s profesionálními kuchaři zcela ZDARMA.

Akce: EOB6631BOX, EOB6631CAX, EOB6850BOX, EOB8757AOX, EOB8757ZOZ, EOC6851AAX, EOC6851DAX, EVY0841VAX, EOB8857AOXEOB8851AOX, EOB8857AAX, EOB8956AOX, EOB9851ZOZ, EOB9851XAX a EOB9956XAX.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

Beko umožňuje získat na invertorový motor prodlouženou záruku na 10 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.

Více informací ZDE.

Zakupte v období od 1. 12. 2012 až do odvolání spotřebič z vybraných produktových kategorií s motorem typu invertor. Spotrebič nejdéle do tří měsíců od zakoupení zaregistrujte prostřednictvím registračního formuláře. Získáte tak certifikát prodloužené desetileté záruky.

Více informací ZDE.

Nové realizace letošního roku kuchyňského studia Stella interier, které spolu s Vámi tvoří ten pravý domov. Zakázková výroba kuchyní a vestavných skříní na míru - díky vlastní výrobě uspokojíme všechny zákazníky prvotřídní kvalitou a bezkonkurenční cenou.

Galerie ZDE.

Vážený zákazníku,

firma FABER si pro Vás připravila prodlouženou záruku na všechny svoje výrobky.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

Beko umožňuje získat na vybrané spotřebiče prodlouženou záruku na 5 let. Pro získání této prodloužené záruky je nutná dodatečná registrace zakoupeného spotřebiče, která je bezplatná.

Akční nabídka pokračuje, sledujte vybrané výrobky.

Více informací ZDE.

Prodloužená záruka Infinity:

standardní záruční lhůtu (2 roky) si můžete rozšířit na osmiletou záruku na náhradní díly nebo na pětiletý plný servis.

Více informací se dozvíte ZDE.

Rádi bychom Vás informovali také o zahájení akce Whirlpool: Prodloužená záruka 20 let na pračky s motorem  ZEN a 10 let záruka na motor SenseInverter.

Více informací ZDE.

Vítáme Vás na nově spuštěném eshopu, kde najdete nejrůznější pomůcky a vychytávky do svých kuchyní!

Vážení zákazníci,

Firma SIEMENS  nabízí 10-letou záruku na motor iQdrive a také získáte 10-letou záruku na prorezivění vnitřních stěn myčky nádobí Siemens.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,

gratulujeme Vám k vašemu skvělému rozhodnutí koupit si myčku Bosch. Výrobce nabízí 10letou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

Více informací zde.

Vážení zákazníci,
náš další web www.vestavne-sety.cz se specializuje na prodej vestavných spotřebičů kvalitních značek, které jsou cenově zvýhodněny při nákupu dvou a více spotřebičů. Výběr spotřebičů není nijak omezený, díky tomuto systému si můžete spotřebiče setu zkombinovat až k vaší plné spokojenosti. Na tomto webu jsou nyní nově aktualizovány spotřebiče značek Whirlpool, Bosch, Siemens, Electrolux, Aeg, Zannusi, Amica aj.

Více informací zde.


Těšíme se na váš nákup.

Vážení zákazníci,
v této sekci se můžete informovat o ukončených akcích na vybrané výrobky, které jsme Vám zprostředkovali.