Sestavte si svůj set
Košík
0 ks
Home
spolupracujeme

SPOLUPRACUJEME

 

Stella point - kuchyně i spotřebiče na jednom místě

V Třebíči se plánováním a výrobou kuchyní a interiérů přes dvacet let věnuje firma Vítězslava Syrového – Stella kuchyně. Dokážou poradit s dispozicemi, připraví vizualizace, provedou klienta možnostmi, jaké jejich budoucí kuchyň může mít. Připraví dokumentaci pro ostatní stavební řemesla, aby stavba či rekonstrukce proběhla bez nepříjemných překvapeních. Tým truhlářů pak do několika týdnů vysněnou kuchyň vyrobí a také zabuduje. Včetně vestavných spotřebičů. A tady se Stella kuchyně propojuje s firmou Vestavné spotřebiče.

 

 

Majitelka Adéla Syrová, která se specializuje právě na tato zařízení, má zkušenosti s návrhy kuchyní. V této oblasti je jako ryba ve vodě. Začínala ve firmě Stella kuchyně. V roce 2009 založila vlastní podnikání se zaměřením na kuchyňské spotřebiče. Spotřebiče a výroba kuchyní patří neodmyslitelně k sobě. „Ještě před deseti lety jsme zákazníkům uměli poradit s vestavnými spotřebiči, měli jsme přehled o všech funkcích, typech a možnostech. Doba se rychle posunula dopředu a na trhu je spousta značek, nových funkcí, různé varianty. I tady platí, že na vše jsou potřeba odborníci,“ říká Vítězslav Syrový, majitel Stella kuchyně. A tak se jeho firma věnuje tomu, co umí perfektně – kompletní výrobě kuchyní a interiérů. A firma Adély Syrové se specializuje na poradenství a dodávání kuchyňských spotřebičů.

 

 

Kuchyně podle vašich představ od A do Z

Od listopadu 2022 se začala psát nové etapa. Spojením Stella kuchyně a Vestavných spotřebičů vznikl Stella point. Na jednom místě a pod jednou střechou si zákazníci vyřeší vše – celou novou kuchyň včetně spotřebičů. „Chceme vyjít lidem vstříc a nabídnout jim rozšíření našich služeb. Dosud jsme jim připravovali nabídky spotřebičů, konzultovali jsme je s nimi, radili. Ale když je chtěli vidět a vyzkoušet si je, bylo to složité. Proto jsme se rozhodli otevřít nový showroom, kde si každý bude moci spotřebiče doslova osahat a vidět v praxi,“ vysvětluje Adéla Syrová. Do Stella pointu na Stařečce se přestěhovaly z Kočičiny i Stella kuchyně. Spojením obou firem přináší zákazníkům jednoznačné výhody. V příjemném prostředí se zkušenými lidmi z oboru si v klidu naplánují a objednají kompletní výrobu své kuchyně podle svých představ.


 

 


Zavítejte do společnosti Stella interier, která se zabývá především výrobou nábytku na zakázku. V portfoliu služeb mimo jiné najdete komplexní řešení pro kuchyně, obývací a dětské pokoje, koupelny, nábytek do kanceláří, vybavení obchodů a vestavné skříně na míru.


Tvoříme s vámi domov

Specialisté dle vašich požadavků navrhnou ideální řešení pro váš interiér. Díky počítačovému 3D programu si budete moci prohlédnout výsledný návrh vaší nové kuchyně, vestavné skříně nebo kanceláře ještě před realizací. Při výrobě se používají pouze materiály ověřených značek a díky špičkovému technickému vybavení výrobních prostor ručí za vysokou kvalitu, atraktivní design a dlouhou životnost výrobků.

Od poličky po kompletní vybavení interiéru
Kromě nábytku pro kompletní prostory jako jsou kuchyně, obývací pokoje, dětské pokoje, nábytek do koupelny nebo předsíně, vyrábí i vestavné skříně na míru a další kusový nábytek. Toužíte-li třeba jen po originální poličce nebo knihovně, obraťte se na Stella interier, kde jsou připraveni splnit všechna vaše přání.

ZDE najdete galerii realizací.

 

 


 

Fotogalerie