Sestavte si svůj set
Košík
0 ks

Falmec

obr_kategorie

Sestavte si vlastní set Falmec a získáte nejlepší ceny na trhu

Pomocí přehledného formuláře si sestavte set spotřebičů přesně na míru vašim potřebám, váš výběr zhodnotíme a nabídneme speciální cenu.
sestavit si set
Sestavte si set
O značce Videa Fotogalerie Soubory ke stažení Odkazy Prodloužená záruka
O značce

Italská značka Falmec byla založena v severoitalském městě Vittorio Veneto v roce 1981. Malý rodinný podnik se během necelých třiceti let rozrostl na významný průmyslový koncern. Nyní pracuje ve společnosti přes 130 zaměstnanců, kteří vyrobí za rok více než 150 000 odsavačů. Společnost vyrábějící luxusní digestoře Falmec má vlastní oddělení výzkumu a vývoje, jehož hlavním úkolem je hledat a přinášet do praxe nové technologie; nyní Falmec vyrábí okolo 70 modelů, z nichž je odvozeno více jak 500 různých verzí, a téměř stejný počet modelů je vyráběn na zakázku podle požadavků zákazníků. Tři čtvrtiny nabízených digestoří jsou vyráběny z nerezové oceli, zbývajících 25 % produkce připadá na tradiční modely v country – rustikálním stylu. E-shop Vestavné spotřebiče nabízí, prostorové, vestavné, rustikální i tradiční komínové digestoře Falmec.

Prohlédněte si všechny nabízené produkty Falmec.

Potřebujete poradit s možnými variantami ohledně rekuperace, recirkulace, s externím motorem, s odtahem přes fasádu či odtahem na půdu?

Falmec je velice variabilní, ke většině modelů lze přikoupit či již je v ceně dálkové ovládání, modely mají často také přípravu pro Falmec indukční desky s Hoob2Hood.

Řešíte teplotu osvětlení? Není problém, modely mají variabilní řešení osvetlení, od LED studené barvy, přes LED dynamické osvětlení (teplotu si nastavíte sami, většinou v rozmezí od 2700-5600K) - sladíte si s okolními světly dle Vašeho výběru, po neonové osvětlení.

Potřebujete snadno čistitelné a dlouhodobě využitelné filtry? Máme pro Vás nabídku : Carbon.ZEO filtr lze regenerovat mytím v myčce a poté sušením v troubě, až po dobu tří let, Zeolith do sebe během vaření natáhne přebytečnou páru a poté ji postupně uvolňuje zpět do ovzduší.

Umíme toho mnohem více, než si dokážete představit.

Vše, na co si vzpomenete, lze řešit s Falmecem.

Vyrábíme digestoře více než 30 let.

Třicet let zkušeností a každodenní závazek s cílem nabídnout Vám kvalitu a pozornost k detailům, to nejlepší z evropské dokonalosti.

Třicet let během nichž jsme vyvinuli know-how a zkušenosti, které nám umožnili vytvořit kolekci výrobků s mimořádnou osobností.

Třicet let, během nichž se spojily technologie a vášeň, abychom Vám nabídli nejlepší možný produkt.

Třicet let, které udělaly z našich zaměstnanců opravdové odborníky a naše výrobky ztělesněním dokonalosti odsavače.

Historie Falmecu je typická pro severo-východním italské podnikatele : počínaje intuicí jejích zakladatelů Danila a Maurizia Poser - a konkrétní poptávky na trhu, společnost se transformovala z polo řemeslné společnosti na skutečného průmyslového leadera. Falmec vytváří inovativní produkty a design, v kterých technický pokrok spojí s nejmodernějším stylem.

Přes 130 zaměstnanců pracuje ve výrobním procesu a naše oddělení výzkumu a vývoje hledá každý den nové technologie a nové prvky na trhu. S produkcí více než 130.000 kusů ročně, Falmec distribuuje své výrobky celosvětově a obrat je v podstatě vyvážen mezi domácím trhem a vývozem. Dnes Falmec sídlí ve vysoce automatické, 29.000 metrů čtverečních velké výrobní hale, která byla nedávno rozšířena. Společnost nyní vyrábí více než 700 různých verzí 100 modelů. Od zpracování oceli až po práškování vnitřku, od tichých chodů po materiály nejvyšší kvality, dnes digestoře Falmec představují odvětví průmyslového standardu.

Jen odsavače. Odsavače a ventilační systémy Falmec jsou výsledkem trvalého úsilí o maximální kvalitu a dokonalost. Již od samých počátků zasvětila společnost Falmec své zkušenosti a technické know-how kvalitě svých produktů a vždy tak dosahovala vynikajících výsledků. Kuchyňské digestoře Falmec tak představují to nejlepší z pohledu funkčnosti a trvanlivosti, s garancí čistého vzduchu bez nežádoucích zápachů a výparů. Design digestoří Falmec vždy svou elegancí doplňoval vzhled každé kuchyně, bez ohledu na její provedení. Kuchyňský odsavač Falmec je výsledkem pečlivého designu, plánování a výroby, vše výhradně v Itálii. Všechny fáze procesu se uskutečňují v našem moderním závodě ve Vittorio Veneto, v italském regionu Treviso. Od začátku do konce se uplatňují specifické dovednosti a zkušenosti všech 130 zaměstnanců, které jsou zárukou vysokého standardu kvality a výkonu. Od laserového řezání oceli, přes automatizované ohýbání, sváření a lakování, až po finální sestavení motorů a lektroniky probíhají všechny fáze s maximální precisností a péčí. Produkty Falmec se vyprofilovaly díky nadšení našich zaměstnanců a jejich úsilí uspokojit potřeby každého zákazníka.

Používáme pouze tu nejlepší ocel. Při výrobě špičkových odsavačů hraje výběr materiálu obvykle zásadní roli. Z tohoto důvodu Falmec volí a používá nerezovou ocel Aisi 304, obsahující 18% chromu a 8% niklu. Ocel Aisi 304, hygienická, snadno omyvatelná a extrémně odolná proti korozi (jak demonstrují laboratorní testy prováděné v prostředí slané mlhy), je bezpochyby nejlepším materiálem, který lze použít v kuchyňském prostředí. K unikátnosti odsavačů Falmec přispívá také ocel Fasteel odolná proti otiskům prstů. Díky inovativní technologii "no finger-prints", která zabraňuje vzniku šmouh, zůstává povrch vžy zářivě čistý. Patentovaná technologie Stratox R umožňuje výrobu vícevrstvých panelů. Díky tomuto neviditelnému řešení lze docílit jednoduchých linií a tvarů, což lze s použitím normálních výrobních procesů jen stěží napodobit. Rodina produktů Stratox také používá ocel Fasteel.

E.ion® System. The only hoods that sanitise the air.

Modern life has changed the natural conditions of the air and often, in the environment where we breathe, we find ourselves in an unbalanced condition of electrical charges in the air where positively charged ions which generate physiological disturbances prevail. Also, the number of negatively charged atmospheric ions (which facilitate environmental wellness) is forcibly lowered by centralized heating, air conditioning, smoke and static electricity generated by electrical fields. Therefore, both in the workplace and at home, most people breathe in ion depleted air.


Falmec has developed a unique technology which, through the BIPOLAR CONTROLLED IONISATION, allows to recreate in the kitchen the air ions that not only eliminate unpleasant odours in a natural way, but also restore the optimal ionic balance, with considerable benefits to our physical and psychological well-being.

E.ion System, a feel good atmosphere.

Up to 95% odour reduction.

Thanks to the bipolar controlled ionisation, E.ion® System cooker hoods release ions similar to those present in the atmosphere into your kitchen and effectively neutralize odours, irritants and pollutants such as bacteria, viruses, mites, pollens, spores, dust, noxious fumes or exhaust gases. Ions also have a positive effect on the mind and the body, resulting in improved mood and concentration.


The ions in the atmosphere are produced by natural phenomena such as lightning, waterfalls and sea waves. The E.ion® System technology applies a bipolar electric field to the air flow to achieve the same result. Bipolar controlled ionisation does not involve diffusion of ozone in the domestic environment and can be used to cleanse and sanitise the air. Unpleasant odours are reduced from 70% to 95%, as shown by the tests carried out pursuant to the UNI 13725:2004 standard at the universities of Udine and Milan. The efficiency of the E.ion® System cooker hoods is further enhanced by the Carbon.Zeo combined filter.

Freedom of installation and energy saving.

E.ion® System cooker hoods do not need any external piping to discharge fumes and odours. Therefore they can be installed anywhere, without masonry work, with better aesthetic results and maximum flexibility of installation in the kitchen cooking area. Furthermore, no pipes going outwards means better insulation: neither the heat from the heating in winter, nor cool air from the air conditioning in summer are dispersed, avoiding energy waste and always maintaining optimal thermal comfort in the room.

A sensor to measure air quality.

A leaf-shaped sensor positioned in our E.ion® System cooker hoods detects the presence of volatile organic compounds (VOC), odorous gases, formaldehyde, cigarette smoke and all the contaminants that are present in the air. It is therefore a good indicator to measure the quality of indoor air. This information is conveyed by the colour of the leaf gradually changing from yellow into green while environmental conditions improve.


Automatic mode. Thanks to the automatic mode, when the sensor detects a deterioration in air quality in the room, the hood switches on by itself sanitising and purifying the air.

Charcoal and Zeolite: filtering the way nature intended it to be.

The exclusive Carbon.Zeo combined filter by Falmec uses materials of natural origin such as zeolite and activated charcoal. It can retain odours  with the utmost effectiveness.


Activated charcoal.

Activated charcoal mainly contains carbon in the form of microcrystalline graphite, which has been processed in order to obtain a porous material with a large internal surface area. These characteristics allow it to retain a lot of substances by trapping their molecules and absorbing them in its internal structure. 


Zeolite.
Zeolite is a mineral characterised by a high absorption capacity of organic compounds and water vapour. This characteristic is the direct consequence of its microporous crystalline structure. Moreover, owing to its chemical features, zeolite releases heat when it comes into contact with moisture, thus reducing it. The use of zeolite is therefore very important to reduce odours, as well as to absorb steam produced by cooking.


Long life, easy maintenance.

Carbon.Zeo combined filter has a very long life: approximately 3 years with a normal use of the hood. In addition to that, it can be regenerated, every 18 months, by placing it in the oven at a temperature of 200° C for two hours. The filter must be replaced after three years. This intervention is very simple, as the filter is extracted from the bottom part of the cooker hood.

 

UHLÍKOVÉ A ZEOLITOVÉ FILTRY

Za podmínek běžného použití se doporučuje:

Provést regeneraci každých 18 měsíců a výměnu po uplynutí 3 let.

Pro regeneraci části C:

- Odmontujte filtr podle popisu v návodu.

- Umyjte část C v myčce nádobí s použitím běžného mycího prostředku při teplotě max. 65 °C.

- Nechte vysušit v troubě při teplotě 80 °C po dobu 20 minut.

- Po vysušení části C namontujte zpět část Z a vložte filtr na odsavač.

- Maximální životnost části C je 2÷3 roky s maximálně 10 mytími ročně.

 

Videa Fotogalerie Soubory ke stažení Odkazy Prodloužená záruka

Kategorie spotřebičů Falmec

Příslušenství Falmec

příslušenství

Příslušenství Falmec

příslušenství

čističky vzduchu, topidla Falmec

čističky vzduchu, topidla

Aktuálně a novinky

 

 

Teka Vám garantuje spokojenost

 

Značka TEKA letos slaví 100 let své existence na trhu.

Designu, kvalitě a jedinečnosti výrobků věří firma Teka natolik, že se rozhodla při příležitosti stých narozenin  vám nabídnout možnost vyzkoušet si spotřebiče, dřezy a baterie přímo ve vaší kuchyni po dobu 100 dní.

A když nebudete spokojeni? Vrátí Vám peníze!

TEKA. 100 let zkušeností. 100 dní garance spokojenosti.

Podmínky akce ZDE.

 

 

Dárek k myčce nádobí Electrolux – kapsle Jar Platinum Plus (42 ks)

 

Akce platí pro všechny modely myček Electrolux – vestavné i volně stojící.

Registrace od  1. 4. do 30. 6. 2024 nebo do vydání zásob

K myčkám Electrolux dárek - balení Jar Platinum Plus 42ks

Akce platí pro všechny zakoupené myčky Electrolux od 1.1.2024 a registrované v období 1.4.-30.6.2024

Kupte si energeticky úsporný spotřebič právě teď a získejte zdarma 10letou záruku výrobce

Čerstvost bez kompromisů – zajistěte si 10letou záruku výrobce na Váš nový spotřebič Liebherr. Kupte si energeticky účinný akční model během trvání akce od 1. 1. 2024 do 31. 12. 2024 a zaregistrujte si svůj spotřebič online.

Podrobné informace najdete v Záručních podmínkách pro 10letou záruku výrobce (PDF, 57 KB).

Prodloužená záruka 5 let zdarma

Využijte jedinečné nabídky při koupi vybraných spotřebičů značky Whirlpool a prodlužte si dobu záruky na 5 let.