Home
electrolux: kurzy vaření electrolux

Electrolux: Kurzy vaření Electrolux

Exkluzivní kurzy vaření

V multifunkčních parních troubách

Příprava jídla v páře je jedním ze aktuálních gastronomických trendů. Pára dokáže zvýraznit přirozenou texturu, chuť a barvu surovin, ale především uchovat v jídle cenné vitamíny. Chcete se naučit připravovat vynikající pokrmy, na jaké jste zvyklí z nejlepších restaurací? Zúčastněte se našeho kurzu vaření.

Zúčastněte se kurzu vaření

Užijte si kurz s odborníky zdarma

K nákupu multifunkční parní trouby získáte milou a praktickou pozornost – voucher na kuchařský kurz pro 1 osobu v hodnotě 2 500 Kč. Využít ho můžete na návštěvu speciálního kurzu, kde se naučíte, jak v nové troubě vykouzlit lahodná jídla.

To mě zajímá

Zvažujete pro a proti? Přijďte si troubu vyzkoušet

Multifunkční parní trouba má řadu předností. Zaujala i vás, ale s koupí stále otálíte? Navštivte náš kurz vaření a objevte její benefity osobně!

Pokud si následně do 3 měsíců zakoupíte multifunkční parní troubu zařazenou do akce, peníze za kurz vám vrátíme. Zvýhodněná cena kurzu je 1 900 Kč a zahrnuje i případnou účast vašeho doprovodu.

Kurzy vaření probíhají ve škole vaření AvantGarde v Praze 6, v restauraci Borgo Agnese v Brně a v kuchařské škole Bistrotéka Valachy ve Zlíně pod vedením profesionálního kuchaře.

Chci více informací

Co říkají na kurz jeho absolventi?

Zvažujete účast na kurzu? Podívejte se, jak se jeho náplň líbila těm, kteří ho už navštívili. Získáte tak představu o tom, jestli pro vás bude kurz s profesionálním šéfkuchařem a jeho radami a tipy přínosný a na co se zde můžete těšit.

Chci více informací


Užijte si přípravu jídla v multifunkčních parních troubách

Poznejte přednosti parní trouby

Využití páry k vaření, pečení i grilování je aktuální gastronomický trend. Pára zvýrazní texturu, chuť a barvu surovin, aniž by jídlo připravila o cenné vitamíny. Chcete se naučit, jak na vynikající pokrmy jako z luxusních restaurací?

Zvažujete pořízení multifunkční parní trouby? Na našich kurzech si troubu můžete vyzkoušet a vystavit ji zátěžovému testu. Pokud se rozhodnete pro koupi, vrátíme vám kurzovné. Pokud již multifunkční parní troubu vlastníte, zdarma vás naučíme, jak ji ovládat a naplno využít její přednosti. Zcela zdarma si navíc můžete stáhnout kuchařku s lahodnými recepty a tipy, jak na vaření v páře.

Trouba SteamPro

Trouba SteamPro umožňuje vaření, pečení, grilování i vakuové vaření. Čistí se sama párou a disponuje zabudovanou sondou.

Trouba SteamPro

Vyberte si tu pravou

Nalézt mezi parními troubami Electrolux tu pravou je pro vás snadné. Trouba SteamBoost je skvělá na pečení masa a moučných jídel. S troubou SteamCrisp můžete kombinovat tradiční horkovzdušné pečení a pokročilé parní funkce a získáte tak více delikátních kombinací. A SteamPro, naše nejlepší parní trouba, vám nabízí všechny funkce trouby SteamCrisp a navíc funkce vakuového vaření pro dosažení lahodných výsledků.

Zobrazit všechny parní trouby


Inspirujte se našimi recepty

Žádný nápad? Kuchařka vám poradí, co připravit

Multifunkční parní trouba vám umožní vařit, péct i grilovat ty nejlepší pokrmy – od šťavnaté ryby, přes hovězí steak a gratinované brambory, až po buchty s tvarohem. Profesionální kuchaři ji vytvořili na míru vám i vaší nové troubě.

Chci si stáhnout kuchařku

Lahodné recepty pro multifunkční parní trouby

Lámete si hlavu s tím, co uvaříte k obědu nebo slavnostní večeři svým nejbližším? Nechte se inspirovat našimi recepty, proměňte vaření v zábavu a užívejte si momenty s těmi, které máte nejradši.

Chci inspiraci

Aktuálně a novinky

Truhlicové mrazničky s 5letou zárukou na motor

Na všechny naše truhlicové mrazničky nyní poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Záruka se týká modelů s klasickým i invertorovým motorem. Výhodou invertorového motoru je nízká provozní hlučnost a energetická úspornost. Motor dokáže pracovat při různých rychlostech a generovat jen potřebný výkon, takže neplýtvá energií. Navíc je o 2 dB tišší než běžné motory, a tak vám v domácnosti nenaruší vaši pohodovou atmosféru.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

kupte si model beznámrazové chladničky W Collection a získejte až 2500,- Kč zpět! Spotřebič registrujte do 14 dnů od uskutečnění nákupu  a po ověření registračních údajů dostanete příslušnou částku přímo na Váš účet do 30 dní.
Akce platí pro vybrané modely u vybraných partnerů a trvá od 1.6.2020 do 30.6.2020

Více informací ZDE.

Kupte si vybraný model volněstojící pračky z řady FRESHCARE+ a získejte gelové kapsle ARIEL na rok praní ZDARMA

  • Zákazník musí koupit vybraný model pračky Whirlpool zařazený do akce.
  • Zákazník musí koupit vybraný produkt v době konání akce 15.5.- 15.7.2020 (nebo do vyčerpání zásob).
  • Nákup modelu produktu musí být registrován do 14 dnů od uskutečnění nákupu přes webové stránky viz dále, dárek pak bude zaslán na uvedenou adresu do 30 dnů od přijetí registrace webové stránky ZDE.

Více informací ZDE.

Inspirováno vzduchem, vyrobeno pro život

Zlepšování vzduchu je cílem společnosti FABER již více než 60 let. Pro většinu lidí je vzduch něčím nehmotným, éterickým svobodným duchem. Ale ve společnosti FABER vědí, jak ho zvážit, pracovat s ním a tvarovat ho jako pevný materiál. Koneckonců, pracují s ním již spoustu let. Jejich inovativní technologie zlepšují kvalitu vzduchu a tím i kvalitu života, což přináší větší pohodlí a harmonii do Vaší kuchyně a domova.

Chcete vědět víc?