Home
teka: 5 let záruka na vybrané spotřebiče

Teka: 5 let záruka na vybrané spotřebiče

 

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že máte možnost k vybraným výrobkům značky Teka obdržet Prodlouženou záruku zcela zdarma, podrobnosti v prokliku https://zaruka.teka.cz/.

Akce prodloužená záruka umožňuje získání prodloužené záruky na vybrané výrobky značky Teka. Jejich aktuální seznam najdete zde: https://zaruka.teka.cz/seznam-akcnich-nabidek.

Jakou prodlouženou záruku v současné chvíli nabízíme k výrobkům Teka?

V současné chvíli nabízíme Prodlouženou záruku 5 let na vybrané spotřebiče a kuchyňské baterie a dále Lifetime warranty 10 let na nerezové dřezy (respektive na jejich materiál).

Obě tyto prodloužené záruky jsou nabízeny pro naše zákazníky ZDARMA!

Co je pro získání prodloužené záruky potřeba udělat?

Pro získání prodloužené záruky je nutné výrobek zaregistrovat pomocí vyplnění online registračního formuláře, který je dostupný zde: https://zaruka.teka.cz/

Registraci je nutné provést nejpozději 30 dní od data nákupu spotřebiče, později už to nelze.

Co je pro registraci výrobku potřeba?

  1. Výrobek musí patřit mezi vybrané výrobky, na které se záruka vztahuje (viz Seznam aktuálně platných akcí)
  2. Zákazník bude potřebovat čitelnou kopii nákupního dokladu (faktura, účtenka) – datum prodeje nesmí být starší 30 dní. Pokud u zákazníka došlo k instalaci spotřebiče odbornou firmou a datum prodeje je tedy starší než 30 dní, může se místo data prodeje použít datum instalace výrobku. Zákazník toto dokládá pomocí instalačního protokolu, který tak musí předložit.
  3. Zákazník bude potřebovat fotku výrobního štítku výrobku.

Podmínky pro získání prodloužené záruky najdete zde: https://zaruka.teka.cz/podminky.

 

Kde zákazník najde štítky a kódy, které potřebuje k registraci?

Vše je popsáno

Jak se zákazník dozví o tom, že získal prodlouženou záruku?

Ve chvíli, kdy zákazník dokončí registraci svého výrobku, přijde mu na zadanou e-mailovou adresu potvrzení o provedené registraci. To by si zákazník měl uschovat do doby, než mu dorazí certifikát.

U výrobce dojde ke kontrole zadaných údajů a pokud bude vše odpovídat, zákazníkovi výrobce vygeneruje a e-mailem odešle Certifikát, který ho opravňuje k prodloužené záruce na daný výrobek.  Je tedy velmi důležité, aby zákazník správně vyplnil své kontaktní údaje, především e-mail.

Pokud by se během kontroly objevily nějaké nesrovnalosti, bude výrobce zákazníka kontaktovat telefonicky a údaje dopřesní a zhodnotí, zda má na prodlouženou záruku nárok. Certifikát s nárokem na prodlouženou záruku zákazník musí uschovat a v případě nárokování záruky se jím musí prokázat.

Věříme, že prodloužené záruky na vybrané produkty nejen ze sortimentu spotřebičů, ale nově i dřezů a baterií, Vám usnadní rozhodování při výběru produktů.

Váš tým

vestavne-spotrebice.cz

Fotogalerie

Soubory ke stažení

 

 

Odkazy

tekaservis.cz

 

 

Aktuálně a novinky

Vážení zákazníci,

při nákupu vybraných elektrospotřebičů Teka využijte akce „PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET“ - představujeme Vám rozšíření zákonné záruky v délce 24 měsíců o dodatečných 36 měsíců na vybrané a v akci identifikované modely výrobků Teka

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

využijte nabídky výrobce! Máte možnost zakoupit si prodlouženou pětiletou záruku na celý spotřebič, pokud již není zahrnutý v akční nabídce, za jednorázový poplatek 1200,-Kč.

Více informací ZDE.

CANDY: AKCE 3+1

07.12.2020

Při zakoupení 4 různých vestavných spotřebičů Candy z akčního katalogu můžete výhodně nakoupit varnou desku, a to buď  indukční desku CIS642MCTT za 3745,- Kč, nebo sklokeramickou desku CC 64 CH za 2645,- Kč případně plynovou desku CHG6DWPX nebo CHG6BF4WPX za 2745,- Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

dále jsme rozšířili portfolio o značku Candy. Nabízíme Vám stránky pro zaregistrování různých druhů prodloužené záruky a casbacků na oblíbené spotřebiče.

Registrace musí být provedena do 14 kalendářních dnů od data zakoupení spotřebiče. K registraci potřebujete platný nákupní doklad (pokladní lístek nebo fakturu) s čitelnými údaji o výrobku.

Více informací ZDE.