Sestavte si svůj set
Košík
0 ks

Beko

obr_kategorie

Sestavte si vlastní set Beko a získáte nejlepší ceny na trhu

Pomocí přehledného formuláře si sestavte set spotřebičů přesně na míru vašim potřebám, váš výběr zhodnotíme a nabídneme speciální cenu.
sestavit si set
Sestavte si set
O značce Videa Fotogalerie Soubory ke stažení Odkazy Prodloužená záruka
O značce

Beko je jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě i v České republice. Odhaduje se, že na světě je každé 2 vteřiny prodán jeden výrobek této značky. Výrobky Beko jsou dostupné ve více než 100 zemích světa například ve Velké Británii, Francii, Španělsku či Německu. Beko má přes 440 milionů zákazníků po celém světě.

Beko působí v České republice od roku 2005. Na českém trhu Beko nabízí širokou nabídku domácích spotřebičů jak volně stojících, tak vestavných. Beko dbá na to, aby byly spotřebiče šetrné k životnímu prostředí, měly moderní provedení a byly plné chytrých technologií za dostupnou cenu všem zákazníkům.

Jsme Beko, oficiální partner každého dne. Jsme prémiový partner FC Barcelona a výrobce spotřebičů, které se starají o úklid tak, abyste vy nemuseli a o vaření tak, aby vás bavilo.

Kvalitní provedení

Výrobky Beko jsou plné chytrých technologií, které zákazníkům usnadní a zpříjemní používání. Zároveň mají spotřebiče Beko moderní design a jejich ovládaní je opravdu jednoduché.

Spolehlivost

Výrobky Beko jsou známé pro svou kvalitu a dlouhou životnost. Ke zlepšení péče o zákazníky slouží zákaznická linka, jež je v provozu 7 dní v týdnu a také vlastní tým servisních specialistů, kteří jsou zákazníkům plně k dispozici. Další speciální nabídkou Beko je možnost prodloužení plné záruky na dobu 5 let.

Inteligentní funkce

Beko nabízí řešení pro zlepšení každodenního života. Inteligentní řešení Beko jsou postavena na funkčním designu, efektivitě a technologii. Beko se inspiruje skutečnými postřehy spotřebitele a rozvíjí svá inteligentní řešení, která překonají vaše očekávání.

Chytré technologie

Plně využíváme naše výzkumné a vývojové možnosti a tak víme, jak přenést účinnost a funkčnost do každodenního života našich zákazníků. Prostřednictvím našeho nepřetržitého výzkumu a vývoje jsme schopni reagovat na nejnovější inovace, které pomohou každému.

Šetrnost

Beko se velmi snaží o snížení dopadu svých produktů a výrobních procesů na životní prostředí. Zelené myšlení začíná již při projektování výrobku – musí být energeticky nejefektivnější a nejsnadněji recyklovatelný. Tyto návrhy jsou potom realizovány při výrobních procesech, které podporují naše odhodlání zmírnit dopad na životní prostředí.

 

Čistý domov

Head 1200

Spotřebiče Beko pro snadný úklid
a delší čerstvost potravin

cisty domov btn

uchovani potravin btn

prirpava dobrot btn

 

 

Cisty domov head 1200
Perfektně čisté prádlo s pračkou a sušičkou Beko
Pračky Beko se o prádlo postarají, že bude nejen bez jediné skvrnky, ale také bez mikroorganismů, pylů a jiných alergenů. To vše díky šikovnostem jako je pára, program Hygiene+ či chytré dávkování pracího prostředku AutoDose. A díky sušičce Beko bude prádlo ještě čistší, protože se na něj při sušení žádné nové nečistoty nenachytají!


Umyté nádobí bez práce s myčkami Beko
Myčky Beko dokážou proměnit pořádně zašpiněné nádobí v zářivé jako nové. Nejen programy BabyProtect a Intensive70 se starají o čistotu, ale také funkce, které udržují myčku stále čistou, jsou klíčem k nádobí jako ze škatulky.


pracky btn

susicky btn

mycky btn

 

vysavace btn

 

uchovani potravin head 1200
Dlooouho čerstvé potraviny s lednicemi Beko
Lednice Beko jsou vaši obránci čerstvosti. Nenamrzají a to ani v prostoru mrazničky, potraviny udrží čerstvé až 30 dní a přihrádka s aktivním modrým světlem navíc dokáže uchovat vitamíny a chuť ovoce a zeleniny, takže chutnají jako právě utržené.

cisty-domov_11 suplikove mrazaky

 

 

cisty-domov_12 truhly

 

 

cisty-domov_13 Lednice Everfresh

cisty-domov_14 Velke lednice

priprava dobrot head 1200
Vyžeňte mikroby z domova a nakopněte imunitu s malými domácími spotřebiči Beko
Úklid může být snadný a rychlý, stačí mít ty správné pomocníky! Vysavače Beko mají systém a filtry pro účinné zachycení nečistot, takže máte jistotu, že váš úklid nebude nadarmo. A když už budete mít domov jako klícku, odměňte se vitamínovou bombou z vakuového mixéru anebo prostě dobrou kávou jako z kavárny.


Trouby Beko nemusí sloužit jenom na pečení
Trouby Beko jsou pomocníky nejen při pečení, ale také v úklidu. Díky pyrolytickému čištění se samy vypulírují a ty s párou můžete použít pro sterilizaci lahví, dudlíků a dalších potřebností. A když nebude co sterilizovat, zkuste upéct něco nového. Co třeba upéct v páře křupavý chlebík s nadýchanou střídkou?


cisty-domov_21 trouby

 

 

cisty-domov_22 polevkovace

 

 

cisty-domov_24 kavovary

cisty-domov_23 vakuovy mixery

Zjistit více

IMG_1976

Jak vybrat lednici?

Čeká vás výběr nové lednice? Podívejte se na hlavní body, na které při jejím výběru nezapomenout a které vám ulehčí její výběr.

Číst

CZ 04 Lifestyle foto zehliciho pana

Programy praček a myček Beko, které odstraní viry

Obzvláště v dnešní době bychom měli dbát na hygienu a čistotu své domácnosti. Jak ale zajistit, aby naše úsilí a péče byla efektivní? Podívejme se, co zjistila Světová zdravotnická organizace (WHO) a jak vám s tím mohou pomoct spotřebiče Beko.

Číst

Další články z Magazínu Beko

 

Záruční podmínky

Beko maximálně pečuje o své zákazníky i o své spotřebiče. Proto od 1.7.2012 již není nutné mít ke spotřebičům záruční list.

Pro uplatnění záruky je potřeba pouze prodejní doklad (účtenka či faktura) od prodejce, produkt nalezneme podle výrobního čísla v databázi záruk. Pamatujeme si totiž své produkty a hlídáme si je a vy už díky tomu nepotřebujete papír záručního listu, záruka už je konečně v podání Beka plně spojena se spotřebičem.

Plné znění záručních podmínek Beko pro Českou republiku si můžete prohlédnout v PDF.

Pro výrobky s 5 lety plné záruky je nutná registrace online, aby došlo k prodloužení standardní záruční doby.

ProSmart™ invertorový motor s 10 lety záruky

Klikněte zde pro registraci

Díky ProSmart™ invertorovému motoru v pračkách Beko můžete mít to nejlepší. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří elektřinu, zaručí téměř nehlučný provoz a má dlouhou životnost. ProSmart™ invertorový motor také přizpůsobí otáčení bubnu vašemu oblečení. Výsledek je tak vždy perfektní a šetrný nejen k vaší peněžence, ale i k oblečení. Užívejte si klidu, zatímco vaše pračka se postará o zbytek – tiše, účinně a po celý váš život.

https://www.youtube.com/watch?v=XAyut5xabl4

TROUBY BEKO

Jsme partnerem každodenního pečení. Trouby Beko jsou dokonalými společníky pro vaše kulinářské umění. A i když se něco nepovede, tak stojíme při vás. Jsme oficiální partner hrdých kuchařů.

S technologií Surf® se již nikdy nestane, že vaše jídlo nebude rovnoměrně propečené. Speciální proudění horkého vzduchu z bočních stěn zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu pro dokonalý výsledek pečení a navíc upeče až o třetinu rychleji. S troubou Beko navíc můžete péct dvě jídla najednou bez míchání chutí a vůní díky technologii Split&Cook® s rozdílem teplot až 80°C.

Trouby Beko se rázem stanou vaší pravou rukou v kuchyni. Nejenže upečou všechno jídlo přesně tak, jak právě potřebujete, ale dokonce vám dokáží nahradit dvě trouby najednou. S perfektním a rovnoměrným propečením pro takový výsledek pečení, jaký jste si vždy přáli.

VARNÉ DESKY BEKO

Jsme partnerem chytrého vaření. Inteligentní varné desky Beko se přizpůsobí vám a vašemu nádobí a ušetří drahocenný čas, který byste jinak strávili v kuchyni. Jsme oficiální partner ušetřeného času.

Technologie IndyFlex® a IndyFlex+® se postarají o to, že vaše varná deska bude dokonalým partnerem pro všechno vaše nádobí. Přizpůsobením velikosti varných zón na míru vašemu nádobí budete moct využít maximální rychlost ohřevu při minimální spotřebě energie. A k tomu, abyste varnou desku Beko mohli využít naplno, slouží intuitivní ovládání Touch Sensitive Control, které jednoduchým posunutím prstu nastaví přesně tu úroveň ohřevu, kterou potřebujete.

Varné desky Beko jsou tím nejlepším, co můžete své kuchyni dopřát. Stylové a praktické s dokonale jednoduchým ovládáním pro rychlé a úsporné vaření.

PRAČKY BEKO

Jsme partnerem chytrého praní. Pračky Beko s praktickými programy pro každý den jsou připraveny na všechny nečekané situace a vás už tak nic nepřekvapí. Jsme oficiální partner nečekaných situací.

Pračky Beko jsou maximálně úsporné a tiché díky použitému ProSmart™ invertorovému motoru, který je nejen tichý a úsporný, ale také má výrazně delší životnost v porovnání s běžnými motory. Chytré programy se pak postarají o všechny požadavky, které na praní máte. Ať už je to výjimečně tiché praní s využitím Nočního režimu nebo rychlé vyprání za 14 minut s programem Xpress Super Short, pračky Beko si poradí s jakoukoliv situací.

Pračky Beko vám nabídnou dokonalou péči o vaše oblíbené oblečení. Ať chcete co nejšetrněji vyprat váš oblíbený svetr nebo potřebujete vyprat skvrny od vína z vašich bílých šatů, naše pračky vám vždy nabídnou program na míru vašim potřebám. Maximální výsledky s minimální spotřebou.

SUŠIČKY BEKO

Jsme partnerem úsporného sušení. Nevídaně nízká spotřeba a maximální péče o vaše oblečení je to, co vám naše sušičky nabídnou každý den. Jsme oficiální partner odpůrců věšení prádla.

Sušení nikdy nebylo tak jednoduché jako se sušičkami Beko. Díky tepelnému čerpadlu spotřebují minimum energie a jsou šetrné k jemnému oblečení. Sušičky Beko můžete, ale nemusíte připojit na odpad. A můžete je jednoduše postavit na pračku Beko, takže se vejdou i do malého bytu.

Košile, sportovní věci, módní prádlo, a dokonce i boty už nebudete muset únavně věšet a dlouho sušit. Vše vysušíte jednoduše za chvilku, bez práce, a ještě se zbavíte alergenů. Hlavně se ale zbavíte únavného žehlení a sušáku, který doma všude překáží.

MYČKY BEKO

Jsme partnerem dokonale umytého nádobí. Nemusíte už předmývat připečené hrnce ani se starat o čištění myčky po každém doběhnutí programu Jsme oficiální partner odpůrců ručního mytí.

Nejenže se myčka Beko dokonale postará o vaše nádobí s přídavným ramenem AquaIntense®, které využívá silného tlaku vody k umytí i těch nejsilnějších nečistot, ale také sama o sebe. S filtrem EverClean™, který se po každém mytí čistí sám, vás zbavuje starostí a zaručí vám radost z perfektně umytého nádobí.  Můžete se tak spolehnout na dokonalý výsledek mytí. Každý den.

Myčky Beko jsou experty na mytí i toho nejšpinavějšího nádobí. Vysokým tlakem vody dostanou z nádobí i ty nejodolnější zbytky jídel s použitím minimálního množství vody a elektřiny.

Všechny modely volněstojících myček Beko - DFS, DFN a DEN mají odmontovatelný horní kryt. Lze je podstavit pod kuchyňskou linku.

LEDNIČKY BEKO

Jsme partnerem čerstvého ovoce a zeleniny. I masa, sýrů a všeho na čem si chcete pochutnat. A ať už se rozhodnete začít dneska nebo necháte čerstvou brokolici  až na zítra, máte jistotu, že vám zůstane čerstvá. Jsme oficiální partner odložených diet.

Speciální přihrádky EverFresh+Ò navržené pro co nejdelší skladování vám dovolí pochutnat si na ovoci a zelenině i po několika týdnech a systém chlazení NeoFrost vás osvobodí od únavného odmrazování.

Stylové lednice Beko jsou nejen krásně vypadajícími doplňky do vaší kuchyně, ale i praktickými pomocníky při skladování veškerého jídla. Moderní technologie se starají o to, aby vaše jídlo bylo co nejdéle čerstvé a vám už tak zbyde jen požitek z jeho chuti.

A pro ty, kteří potřebují  ještě více prostoru, jsou k dispozici velké americké lednice a čtyřdveřové chladničky s MultiZone technologií, která stiskem tlačítka změní část prostoru na chladničku, nulovou zónu nebo mrazničku podle toho, co zrovna potřebujete.

Prohlédněte si všechny nabízené produkty Beko.

Nedělejte práci za myčku, když nemusíte! Myčka Beko za vás umyje i silně zašpiněné nádobí bez předmývání a drhnutí, zatímco si budete užívat třeba šálku kávy. Jsme oficiálním partnerem odpůrců ručního mytí.