Sestavte si svůj set
Košík
0 ks

Zapojení spotřebičů - časté dotazy

Při zájmu o zapojení spotřebičů nutná konzultace s námi, každý případ je individuální.

Chci objednat spotřebiče

Pro objednání potřebujeme znát kontaktní, doručovací, případně fakturační adresu (jsou-li odlišné) včetně telefonického kontaktu na Vás.

Dále potřebujeme znát preferovaný způsob úhrady. Buď v hotovosti na dobírku řidiči při dodání spotřebičů, nebo bezhotovostním převodem před dodání spotřebičů. A alespoň předběžný požadovaný termín dodání.

Vše ostatní zařídíme za Vás. Založíme objednávku, objednáme spotřebiče a o všem Vás budeme informovat zprávami na Váš email.

 

Chci montáž spotřebičů

Montáž spotřebičů nenabízíme! Také nenabízíme odpojení stávajících spotřebičů, úpravu kuchyňské linky, přípravu přípojek vody a elektřiny.

 

Co je zapojení spotřebičů?

Jedná se o odbornou instalaci vestavných spotřebičů.

Nabízíme možnost zapojení vestavných spotřebičů zdarma při nákupu nad 50 tisíc.

Nevztahuje se však na odpojení stávajících spotřebičů a úpravu kuchyňské linky. Musíte mít vše připravené pro rychlou odbornou instalaci (optimální a připravený prostor v kuchyňské lince, připojení k vodě a odpadu).

Servis zapojení zdarma se nevztahuje na montážní, řezbářské a technické práce.

Prakticky to probíhá tak, že pro Vás objednáme příslušného servisního technika - nejdříve následující den po samotné dodávce nebo dle Vašeho přání - a jeho služby poté zaplatíme.

U Vás se to bude týkat například zapojení varné desky, ostatní spotřebiče se budou snadno zapojovat do elektřiny pomocí klasických "vidliček".

V případě digestoře Vám její instalaci a zavěšení slíbit nemůžeme - tuto službu zákazníkům nejsme schopni zajistit. Dopředu nejsme schopni posoudit situaci a konkrétní případ - potřeby a stav a technickou připravenost. Navíc, servisní pracovníci jsou školeni pro odborné zapojení vody, plynu, elektřiny...

Montážní, stavební či kuchyňské práce náleží jiným odborníkům. Digestoře běžně montují a zprovozňují kuchyňská studia nebo truhláři.

 

Lze uplatnit zapojení spotřebičů na IČO?

Zapojení není možné uskutečnit při objednávce na IČO. Vždy musí být objednávka uskutečněna na fyzickou osobu.

 

Jak požádat o zapojení spotřebičů?

Pokud budete mít o zapojení zájem, je třeba to uvést v okamžiku objednávky spotřebičů a to například formou poznámky v objednávce.

Můžete nás také kontaktovat emailem či telefonicky dopředu nebo přímo při tvoření objednávky, vše s Vámi rádi zkonzultujeme.

 

Uskladnění spotřebičů zdarma

Uskladnění spotřebičů je jednou z nejoblíbenějších služeb, které naši zákazníci využívají.

Pokud si nemůžete spotřebiče zakoupené v našem e-shopu ihned odebrat, ZDARMA vám je uskladníme až po dobu 1 roku. Záruční lhůta běží až ode dne dodání spotřebičů k vám domů.

Doba uskladnění, zálohy a platby

 

  • při nákupu: záloha 50 % ceny
  • po 2 měsících: 100 % ceny

 

Uskladnění je možné po dobu max. 1 roku.

 

 

Přejeme Vám příjemný nákup,

Vaše Vestavné spotřebiče.

Kategorie spotřebičů

Aktuálně a novinky

ZÍSKEJTE PENÍZE ZPĚT

Budoucnost patří těm, co myslí na přírodu

Objevte úsporné domácí spotřebiče Electrolux a získejte z nákupu až 19 000 Kč* zpět.

Nabídka platí od 1. 5. do 30. 6. 2023

*Při koupi kombinace spotřebičů trouba, deska, myčka, chladnička, odsavač par, pračka a sušička zařazených do akce, jejichž výše cashbacku dosahuje v součtu částky 19 000 Kč.

Po každém jídle zůstanou úsměvy strávníků a dobrý pocit hostitele, ale také množství špinavého nádobí. Také vám to něco připomíná? „...SE TO POTOM UMYJE...“ Užijte si pokaždé dokonale čisté a suché nádobí s myčkou nové řady Gorenje UltraClean a získejte zpět až 3 000 Kč a k tomu možnost vyzkoušet a vrátit spotřebič do 60 dnů a záruku na invertorový motor PowerDrive na 10 let!

Akce trvá od 15. 4. do 15. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Více informací najdete na webu výrobce ZDE.

Hýčkejte svoji domácnost

Kupte vybrané spotřebiče Whirlpool a získejte jako dárek praktické balení produktů pro čistou a provoněnou domácnost v hodnotě až 4 400 Kč

Skvělé dárky: produkty oblíbených značek k péči o domácnost

V této akci je zařazeno téměř 270 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií.

Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení či mytí nádobí.

Čekají na Vás nejen praktické technologie spotřebičů Whirlpool, ale také skvělé a praktické balíčky produktů určených k péči o domácnost značek Ambi Pur, Ariel, Jar, Lenor, Mr. Proper a Swiffer.

Více informací najdete na webu výrobce ZDE.

Šetřete peníze a energii se společností Liebherr

Doba trvání akce: 01.03. - 31.08.2023

V období akce můžete při nákupu energeticky úsporné chladničky nebo mrazničky získat energetický bonus až 4.000 Kč. Vyberte si ekologicky šetrný model nyní a získejte výhody v dlouhodobém horizontu!