Sestavte si svůj set
Košík
0 ks

Zapojení spotřebičů - časté dotazy

Při zájmu o zapojení spotřebičů nutná konzultace s námi, každý případ je individuální.

Chci objednat spotřebiče

Pro objednání potřebujeme znát kontaktní, doručovací, případně fakturační adresu (jsou-li odlišné) včetně telefonického kontaktu na Vás.

Dále potřebujeme znát preferovaný způsob úhrady. Buď v hotovosti na dobírku řidiči při dodání spotřebičů, nebo bezhotovostním převodem před dodání spotřebičů. A alespoň předběžný požadovaný termín dodání.

Vše ostatní zařídíme za Vás. Založíme objednávku, objednáme spotřebiče a o všem Vás budeme informovat zprávami na Váš email.

 

Chci montáž spotřebičů

Montáž spotřebičů nenabízíme! Také nenabízíme odpojení stávajících spotřebičů, úpravu kuchyňské linky, přípravu přípojek vody a elektřiny.

 

Co je zapojení spotřebičů?

Jedná se o odbornou instalaci vestavných spotřebičů.

Nabízíme možnost zapojení vestavných spotřebičů zdarma při nákupu nad 50 tisíc.

Nevztahuje se však na odpojení stávajících spotřebičů a úpravu kuchyňské linky. Musíte mít vše připravené pro rychlou odbornou instalaci (optimální a připravený prostor v kuchyňské lince, připojení k vodě a odpadu).

Servis zapojení zdarma se nevztahuje na montážní, řezbářské a technické práce.

Prakticky to probíhá tak, že pro Vás objednáme příslušného servisního technika - nejdříve následující den po samotné dodávce nebo dle Vašeho přání - a jeho služby poté zaplatíme.

U Vás se to bude týkat například zapojení varné desky, ostatní spotřebiče se budou snadno zapojovat do elektřiny pomocí klasických "vidliček".

V případě digestoře Vám její instalaci a zavěšení slíbit nemůžeme - tuto službu zákazníkům nejsme schopni zajistit. Dopředu nejsme schopni posoudit situaci a konkrétní případ - potřeby a stav a technickou připravenost. Navíc, servisní pracovníci jsou školeni pro odborné zapojení vody, plynu, elektřiny...

Montážní, stavební či kuchyňské práce náleží jiným odborníkům. Digestoře běžně montují a zprovozňují kuchyňská studia nebo truhláři.

 

Lze uplatnit zapojení spotřebičů na IČO?

Zapojení není možné uskutečnit při objednávce na IČO. Vždy musí být objednávka uskutečněna na fyzickou osobu.

 

Jak požádat o zapojení spotřebičů?

Pokud budete mít o zapojení zájem, je třeba to uvést v okamžiku objednávky spotřebičů a to například formou poznámky v objednávce.

Můžete nás také kontaktovat emailem či telefonicky dopředu nebo přímo při tvoření objednávky, vše s Vámi rádi zkonzultujeme.

 

Uskladnění spotřebičů zdarma

Uskladnění spotřebičů je jednou z nejoblíbenějších služeb, které naši zákazníci využívají.

Pokud si nemůžete spotřebiče zakoupené v našem e-shopu ihned odebrat, ZDARMA vám je uskladníme až po dobu 1 roku. Záruční lhůta běží až ode dne dodání spotřebičů k vám domů.

Doba uskladnění, zálohy a platby

 

  • při nákupu: záloha 50 % ceny
  • po 2 měsících: 100 % ceny

 

Uskladnění je možné po dobu max. 1 roku.

 

 

Přejeme Vám příjemný nákup,

Vaše Vestavné spotřebiče.

Kategorie spotřebičů

Aktuálně a novinky

Nakupte vybrané spotřebiče Whirlpool v hodnotě alespoň 25 000 Kč a vyberte si svůj dárek Philips v hodnotě až 4 399 Kč*. V této akci je zařazeno více než 330 spotřebičů Whirlpool ze všech kategorií. Vybrat si můžete z opravdu široké nabídky nových pomocníků pro pečení, vaření, skladování potravin nebo praní, sušení či mytí nádobí.

Odměnou za nákup na vás čeká široká nabídka dárků, která zahrnuje typově velmi různorodé produkty značky Philips pro domácnost a péči o ni. Věříme, že v portfoliu naleznete přesně to, co právě pro svůj domov potřebujete nebo oceníte jako dárek.

Za každých 25 000 Kč nákupu můžete získat dárek v hodnotě až 4 399 Kč*. Čím více spotřebičů Whirlpool nakoupíte, tím více dárků si můžete vybrat.

Dárky jsou k dispozici do vydání zásob.

ZDE si můžete prohlédnout kompletní seznam spotřebičů, které jsou do akce zařazeny.

Vážení zákazníci,

využijte nabídky výrobce! Máte možnost zakoupit si prodlouženou pětiletou záruku na celý spotřebič, pokud již není zahrnutý v akční nabídce, za jednorázový poplatek 1200,-Kč.

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

při nákupu vybraných elektrospotřebičů Teka využijte akce „PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET“ - představujeme Vám rozšíření zákonné záruky v délce 24 měsíců o dodatečných 36 měsíců na vybrané a v akci identifikované modely výrobků Teka

Více informací ZDE.

Vážení zákazníci,

na produkty Sinks vždy dostanete záruku minimálně 5 let. Značná část produktů má ale záruku 10 nebo i 15 let.

Případné vady (reklamace) jsou řešeny odborně vyškoleným zaměstnancem Sinksu, a to vždy v místě instalace. Výjimečně, pokud toto není možné, je se zákazníkem dohodnut další postup, vedoucí k rychlému vyřešení případu.

Více informací ZDE.

Příjemný nákup přeje kolektiv

Vestavných spotřebičů.